reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Samosia- fajne wyszły mebelki:) też muszę parapety przemalować na biało bo mi nie pasują do reszty.Ja kupiłam ostatnio kaktusa, w nadziei że chociaż on mi nie uschnie :)
Carla - zazdroszczę gór:) szczególnie w sezonie zimowym.U lekarza ok,za 2 tyg będę mieć skleroterapię, cieszę się a z drugiej strony tanie to nie jest :/
Vinga - ja wagę omijam szerokim łukiem. Z tą agresją u dzieci to ja mam nadzieję że to taki etap jest , moja ostatnio strasznie się denerwuje jak jej nie pozwalam czegoś :-(. Trzymam kciuki za P:)

Agawa - tak trzymaj:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Amelia, ja i kaktusa potrafię zepsuć :) ostatnio chyba za mokro miał i niestety mi zgnił :zawstydzona/y: w domu mam mnóstwo storczyków, nalewam wody do połowy osłonki i mam dwa tygodnie z głowy z podlewaniem :)
ja nie wiem... wszystkie dzieci mają taki okres buntu? bo aż się boję tej chwili. dziś ten chłopczyk zaczął ze złością rzucać piłką w szklaną gablotę i ciągle Natanielowi skarpety ściąga, aż nogi mu podrapał...
 
Vinga - mi ostatnio zgnił ale bambus:) dziwne bo on właściwie tylko w wodzie siedzi i nic więcej mu nie trzeba , mam jednego storczyka nawet się jakoś trzyma ale nie kwitnie od dwóch lat , nie wiem czy coś z niego będzie. Z tego co czytam wiele dzieci tak ma , Maja na szczęście w stosunku do innych dzieci nie jest agresywna , ale np jak nie pozwalam jej grzebać w kablach albo gryźć telefonów :) to wpada w histerię , niestety ostatnio interesuję ją wszystko to co zakazane :-(

Coś cisza dziś tu..
 
Witam:)
hehe widzę, że nie tylko ja mam "ręke" do kwiatków:) - albo przesuszę, albo przeleję:).... te zwykłe raczej mąż podlewa, a ja dbam o moje storczyki - mam cztery - a dwa, miesiąc temu wypuściły po kilka pędów i teraz już są piękne kwiaty:)
A co do dzieci - to każde jest inne, ma inny temperament, energię itp.... mam nadzieje, że moje będą w miarę grzeczne :-):-) po mamusi:) Tata mówił, że byłam złotym dzieckiem:)
Pozdrawiam:)
U mnie wyszło słoneczko :) wiosna coraz bliżej , ciekawe co tam u Carly - na którą miala wizytę u gina?
Samosia - super Wam wyszły te mebelki:)....
 
Aniołku idę dopiero na 18.30 więc bądź cierpliwa :) Mi storczyki padają jak muchy, a tak bym chciała je mieć bo są piękne...
Amelia dziecko inaczej złości nie okaże niż przez płacz i histerię, z wiekiem minie albo będzie gorzej :) Ile kosztuje ten zabieg? Myślałam że to na nfz robią...
Vinga agresja rodzi agresję, może w domu takie coś widzi? Albo takie usposobienie ma. Nelka nigdy nie miała takich zapędów, raz tylko zbiła łopatką chłopca w piaskownicy bo się ze mną bawił. Zabrałam ją za fraki do domu, myślałam że się ze wstydu spalę. Ze spaniem to jest tak, że najlepiej spać w 16-18 stopniach. Nela ma chłodno w pokoju i spi jak aniołek :)
Niemartwsie bardzo świadomy jest Twój mąż skoro rzucił przed staraniami, większość myśli że to broszka kobiety żeby być zdrową. Dzięki za ofertę, w przypływie kasy coś kupię :)
Agaawa dajesz dajesz z tym rzucaniem!! Za miesiąc zobaczysz ile kasy bedziesz miała, wrzucaj sobie po 12 zł do skarbonki a później z radością pójdziesz na szoping :)
 
DZIĘKUJE WAM PIEKNIE KOCHANE ZA MILUTKIE PRZYJĘCIE I CIEPŁE SŁOWA OTUCHY!!!
Takie wsparcie daje bardzo dużo!
 
Jeśli chodzi o agresję u dzieci, to mam nadzieję, że Filip nie będzie bił innych. Czasem, jak się strasznie zdenerwuje, to uderza głową o podłogę :| muszę wtedy szybko reagować, żeby sobie krzywdy nie zrobił. Masakra, przeraża mnie to.
Za to w kontaktach z innymi dziećmi mnie zaskakuje na plus. Dziś poszliśmy w odwiedziny do znajomej, która ma synka w podobnym wieku i pięknie się razem bawili. Była też tam sąsiadka tej znajomej z 6 miesięczną córeczką w bujaczku. Synuś od razu do niej podszedł i zaczął lekko bujać Małą :D Byłam w totalnym szoku!
Też wszystkie kwiaty mi padają...nie odziedziczyłam po mamie talentu (skończyła studia ogrodnicze). Jednego storczyka mamy i musi być wielkim twardzielem, bo żyje już z nami ponad dwa lata :D
 
CZeŚć DziEwcZynKi !!!

Jak już o kwiatach mówimy to ja mam 4 fikusy,palmę i 4 metrowe kaktusy...ja je mam ale podlewa mój mąż :) Fikusy są giganty ... co miesiąc odcinamy kilka zaszczepek :)

Dziewczyny jaka jestem zmęczona...Młody zaczyna pokazywać różki... biega z darciem na ustach i wali głową w co popadnie i gdzie popadnie :(
Nie wiem co będzie dalej :( A to dopiero trzeci dzień :(

Zmykam się położyć na chwilkę...bo padam na twarz :(
Ciepłe buziaki ślę :)

Wiosna idzie...przynajmniej u Nas czuć to w powietrzu :)
 
Vinga, widzę, ze brania dusza z Ciebie! Ja tez wlewam do storczykow wodę do połowy doniczki i mam tydzień spokoju! Hihiiiii....

Carla- no właśnie tez to sobie przekalkulowalam. Na razie doszłam do wniosku, ze zamiast fajek, to coś pysznego i zdrowego będę codziennie jadła, kocham soki jednodniowe, a najtańsze nie są, ale przecież jak nie palę, to mogę sobie na nie spokojńie pozwolić, no nie?:)))

ale wiecie co, jeszcze dzisiaj doszłam do wniosku, ze za kilka dni juz moja Fasolka zacznie sie tworzyć, bo zacznie sie tworzyć jajeczko... Hmmmm ale fajne uczucie.... Dalej jestem pozytywnie nastawiona...
 
reklama
Cześć
Jakaś tak zmęczona jestem ostatnio. Chyba wiosny mi potrzeba.

A muszę mieć siły bo trzeba w weekend podziałać z Moim w sprawie dzidzi.
Może jak dobrze pójdzie to jeszcze w poniedziałek rano go dopadnę;-).
Wraca dopiero w piątek 8 marca to może już być trochę późno ale zobaczymy.

Agaawa-życzę sukcesów w walce z nałogiem.
Ja tez mam podobne myśli,tez już uważam,że w ciąży jestem . A konkretnie w 1/ drugim tygodniu:);-):-D.

Smerfna -witaj.

Carla-kciuki za wizytę.

Aniołek- zazdroszczę słoneczka,podeślij trochę.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry