reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Monarti hihi :-) zobaczymy ;-)
Dziewczyny, czy któraś z Was była może w programie "Rodzina na swoim"?
OOOOOOOO ja głupia w ogóle nie skojarzyłam:-D:-D:-D:-D sama do siebie się śmieje. Napisałaś program no to program:-D:-D:-D aż mi głupio :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
O ten program starali się moi znajomi, mieli wybrane mieszkanie, zresztą które dopiero były budowane, szczegółów nie znam ale zrezygnowali, bo to nie wyglądało tak różowo, ale teraz mieli coś ułatwic w tej kwestii, nie interesuję się tez nie odważyłabym się na kredyt na 20 czy 30 lat, choc gdybym była w sytuacji podbramkowej i nie byłoby innej możliwości, pewnie bym się zdecydowała.
PA dziewczynki idę się położyc, DOBRANOC
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bella ja sie zastanawialam jakim sposobem moze byc ten program krecony :D
musze sie pochwalic. Dzis po raz pierwszy jem normalna kolacje i to nie kaszke. Normalnie az jestem z siebie dumna :D nawet mi tam nie sciaga jak jem. No to pochwalilam sie :D
 
HappyMama. Gratuluję:-) najważniejsza jest wiara że się uda:-)

Kredyty- na 30 lat - ciężko mi sobie to wyobrazić :-o
Włączcie tvn style:-) fajny program O Matko!
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny! Długo mnie nie było. Szczęścia i fasolek w Nowym Roku!
Happy mama - gratuluję! :-)
Ja 5 cykl. Do 15 już niedaleko i zobaczymy... Chociaż się nie nastawiam, Święta były i jakoś nie sprzyjały raczej te wyjazdy do rodziny... Grunt to optymizm :)
 
Hej dziewczynki :)


Jussastar - ja też 5 cykl, na razie przerwa w starankach (oby jak najkrótsza). Robię badania w tym cyklu, zarówno sobie jak i Mojemu :tak:

Domka - rób teściora! Na co czekasz? Ja tu się doczekać nie mogę :-D


Miłego dnia kochane i dobrego samopoczucia! Jakie plany na dziś? :)
 
reklama
Do góry