reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Ja już dzisiaj temperaturę mierzyłam wiesiolek będzie dostarczony wieczorem a testy czekają,ale u Ciebie skoro @ nie ma to jeszcze może być niespodzianka:-)
 
Domka - przykro mi :* być może dołączenie do Ciebie i będziemy razem walczyć znowu !!!

Spokojnego dnia wszystkim zycze ;*
 
Dziękuję, dodam na pocieszenie ja tez mam kredyt na 30 lat, i to jest moje drugie dziecko o pierwsze staralismy sie 3 lata, masakra ja juz wariowałam, myslalam że nie jest mi dane byc matką a ja kocham wszystkie dzieci!
 
Dziewczynki, wczoraj na wkładce zobaczyłam 3 kropelki krwi, wyglądały jak z jakiejś ranki po przyłożeniu papieru... to był 21dc przy cyklu 28 dniowym. Trochę się napaliłam, że to może być implantacja, ale bardzo mało tej krwi. Wiecie coś na ten temat jak to może wyglądać?
 
Jussastar często jak się człowiek nastawia, że się nie udało to jest pozytywnie zaskoczony:)) A wiesz kiedy miałaś owulację? Plamienie implantacyjne chyba nie musi być duże:)

U mnie jednak owulacja była, więc wczorajszy stres był na darmo:D
 
Witajcie z rana?
Kobietki ja normalnie ciagle bym spała.
Szok! :D

Okej juz sie rozpisuje.

Domka &&&&& zaciskam mocno, śle fluidki ~~~~~~~, i czekam razem z Tobą i innymi co bedzie. Jak ma przyjść @ to tak jak piszesz niech przychodzi, co nowy cykl zaczniesz!

Nadzieja - a Ty jak sie czujesz?
Ty tez mierzysz temp.? Czy poprostu czekasz co bedzie? Trzymam mocno, mocno! I fluidków tez śle ~~~~~~~!

Happy Mama - Gratulacje i spokojnych 8 miesięcy. Tak naprawdę nigdy nie wiemy co jest nam pisane, a czesto list robi nam niespodzianki. Super ze sie Wam udało i ze teraz możesz byc spokojna! Zdrówka dla Was!


Jussastar - implantacji zarodka mogą towarzyszyć plamienia, lub lekkie krwawienie, a skoro to 21dc przy cyklach 28d to byc moze to inplantacja kochana. :)
 
reklama
Dzięki dziewczyny, bo to były kropelki bardzo malutkie. Ale wiem, że łatwo sobie coś wkręcić bo się tak czeka na tą ciążę...
Bubbles girl - wydaje mi się, że ok 30-31 grudnia bo miałam odrobinę śluzu płodnego. Temperatura też skoczyła trochę i do tej pory się utrzymuje. Zobaczymy, zobaczymy... ;)
 
Do góry