reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

program 'rodzina na swoim' to nie program w TV tylko akcja dla rodzin ktore kupuja mieszkanie i panstwo daje im kredyt. Nie mam zaufania do tego programu dlatego pytam :)
Olushia witaj, bo jeszcze sie chyba z Toba nie witalam :)
moze duzo warzyw?na zelazo to chyba szpinak?
 
reklama
Dzięki za pocieszenie :). No teraz zerknęłam do moich poprzednich wyników (rok/dwa robionych wstecz) i tam też były podobne poziomy, więc może u mnie to norma.
Spóbuje zrobić znowu za jakiś czas te badania i zobaczę wtedy :)
 
Ada tu chyba nie chodzi o zaufanie tylko o cyferki ;) Sprawdz czy Ci sie oplaca. My sie nie lapalismi i nie chcielismy kredytu w zlotowkach.

Kobietka no chyba mozesz mnie przepisac. W prawdzie uwierze jak zobacze na usg ale beta wdkazuje ciaze ;)
 
Ada213 witam również. A co do tego programu to podobno dużo warunków trzeba spełniać i wcale to nie tatkie proste jest... Jeszcze mieszkanie musi mieć odpowiedni metraż, bodajże być od developera itp. Niestety takie programy to tylko w reklamach fajnie wyglądają, a jak przychodzi co do czego to dużo papierków do wypełniania, sprawdzania,,
 
Ada tak myslałam. ja jakos nie jestem przekonana w takie programy,nie ufam im. Wogóle nie lubie banków,ani kredytów. Brzuch mnie boli i krzyz
 
reklama
Do góry