reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Nadzieja to może dopiero teraz będzie owulacja. Patrząc na termin @ to realne. Koniecznie zaciągnij mężusia na przytulanki :-)


hehe... termin miesiaczki tez obliczony tak biarąc pod uwage srednia bo ostani cylk byl 45 dni :O teraz wzielam pod uwage cykl 38dni . No nic wiec bede dzialac - cóż zobaczymy czy sie uda :) - jeszcze raz dzieki Kochana za rady !
 
Witam wszystkich .Ja wlasnie trafiła,m na super lekarza moje obecnie Tsh wynosi 4 lezalam w szpitalu i z seksu były nici :no:dostałam i prosze o przepisanie mnie na 25grudzien ale zdrowie moje jest najważniejsze i to zebysmy z męzem mogli zaczac starac sie o drugie dziecko ..Moj gin mowi ze teraz moge spokojnie sie starac i mam brac entyroks 120 przez dwa tygodnie .pozdrawiam wszystkich
 
Beata31 - w takim razie trzymamy mocno kciuki za Twoje zdrowie no i oczywiście za Wasze staranka :tak: Najważniejsze, że jesteś już pod kontrolą lekarza, przynajmniej masz pewność jak i kiedy działać. Za moment przepiszę Cię na grudzień :) jak się czujesz? jak samopoczucie? Trzymaj się dzielnie, jesteśmy z Tobą! :)
 
Beata31 Trzymam kciuki za owocne staranka &&&&& dobrze ze udalo Ci sie znalezc dobrego lekarza bo wiesz jak dzialac zeby bylo dobrze
 
Witam. Jak tam samopoczucie w ten sniezny dzień? Ją już zaliczylam wyprawę sankami z córką ale mała miała frajde . A tak pozatym nic ciekawego. Niemogę się doczekać 7 grudnia mam nadzieję że będę miała prezent na święta ;)
 
Bywalo gozej z samopoczuciem wiecie polezalam troszke w szpitalu kupe badan itd ale nareszcie jest wszystko juz ok moj gin mowi ze jak bede brac entyrox to nie powinno byc zadnych niespodzianek chce aby jeszcz mi sie obnizylo TSH bo w ciazy zrasta i aby nie było zadnych potem powikłan.A Wszystkim zafasolkowanym zycze szczesliwych juz 8 m-c:-D QUOTE=inis;10279561]Beata31 - w takim razie trzymamy mocno kciuki za Twoje zdrowie no i oczywiście za Wasze staranka :tak: Najważniejsze, że jesteś już pod kontrolą lekarza, przynajmniej masz pewność jak i kiedy działać. Za moment przepiszę Cię na grudzień :) jak się czujesz? jak samopoczucie? Trzymaj się dzielnie, jesteśmy z Tobą! :)[/QUOTE]
 
Bywalo gozej z samopoczuciem wiecie polezalam troszke w szpitalu kupe badan itd ale nareszcie jest wszystko juz ok moj gin mowi ze jak bede brac entyrox to nie powinno byc zadnych niespodzianek chce aby jeszcz mi sie obnizylo TSH bo w ciazy zrasta i aby nie było zadnych potem powikłan.A Wszystkim zafasolkowanym zycze szczesliwych juz 8 m-c:-D
 
reklama
Do góry