reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

beatka21 - chyba tylko dzieciaki potrafią prawdziwie docenić śnieg... pamiętam jak sama uwielbiałam zimę za młodu. Z wiekiem chyba przechodzi bo im jestem starsza tym bardziej nienawidzę zimy :-D Trzymam kciuki za prezent Mikołajkowy 7go :tak:

Beata31 - najgorsze już za Tobą. Skoro lekarz dał Wam zielone światło na staranka to teraz tylko korzystać i czerpać przyjemność - w końcu sam proces też niczego sobie :-) Leżenie w szpitalu człowieka wykańcza, wiem coś o tym, ale potem powrót do domu... jak nowo narodzona! Docenia się wszystko, nawet zwykłą wannę czy wygodne, "swoje" wyrko :tak: Teraz już tylko lepiej! Mam nadzieję, że będziesz miała fajny prezent na pierwszy dzień Świąt :tak:
 
reklama
Mam nadzieje ze do mnie to nie przyjdzie...Strasznie nie lubie zimy:tak:Mnie juz jest ciagle zimno nawet na plazy dawno nie bylam bo tam do dopiero wieje
 
Mam taką nadzieje szykuje się ciekawy miesiacno i jeszcze imprezka urodzinowa bo 29 listopada bede miec 31 lat ah ta starosc a ja ciągle z jednym dzieckiem:-);-);-);-)
beatka21 - chyba tylko dzieciaki potrafią prawdziwie docenić śnieg... pamiętam jak sama uwielbiałam zimę za młodu. Z wiekiem chyba przechodzi bo im jestem starsza tym bardziej nienawidzę zimy :-D Trzymam kciuki za prezent Mikołajkowy 7go :tak:

Beata31 - najgorsze już za Tobą. Skoro lekarz dał Wam zielone światło na staranka to teraz tylko korzystać i czerpać przyjemność - w końcu sam proces też niczego sobie :-) Leżenie w szpitalu człowieka wykańcza, wiem coś o tym, ale potem powrót do domu... jak nowo narodzona! Docenia się wszystko, nawet zwykłą wannę czy wygodne, "swoje" wyrko :tak: Teraz już tylko lepiej! Mam nadzieję, że będziesz miała fajny prezent na pierwszy dzień Świąt :tak:
 
Kurczę a u mnie deszcz zaczyna padać, a miałam właśnie wychodzić na miasto:wściekła/y: No nic będę się musiała wozić z parasolką, czego nie cierpię..


Beata31 nie ważne ile się ma lat, a na ile się czuje:tak:
 
Ostatnia edycja:
[Prawda ja sie czuje duchem bo cialem raczej to nie bo te moje kosci skrzypią:tak::tak::-Dtak na 20-tke;-)


Beata31 nie ważne ile się ma lat, a na ile się czuje:tak:[/QUOTE]
 
Beata duzo zdrowka i powodzenia w strankach :) kontrola lekarska najwazniesza :) Mi stuknie w czerwcu 2014 31 :szok: boje sie :no:

U Nas +4*C sloneczko grzeje :) w gorach juz snieg u Nas narazie nie zapowaidaja :) w zeszly roku sniegu bylo tyle ze wystarczylo jedno wiaderko soli na cala zime i az raz dzieciaki zbudowaly balwana ktory nastepnego dnia sie roztopil.
Strasznie nie lubie zimy.

Ps. poprosze o wymiane glowy... bo moja tak boli ze zaraz peknie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
iwonka czego się boisz ???

Dziewczyny, życie po 30-stce jest piękne :-) Człowiek ma większe możliwości, najczęściej już się czegoś dorobił, na więcej go stać.
Jest bardziej dojrzały, świadomy życia, swojego ciała (seksapilu;-)) ma większy bagaż doświadczeń tym pozytywnych i mniej ale to również wzmacnia. I ciągle jest piękny i młody :-D
Ja lubię ten okres mojego życia.
 
reklama
Ritta bo od 30 leci juz na 40stke... :confused2::confused2::confused2:
Jak dojde do tej 40 starszy syn bedzie mial 17 mlodszy 15 i zaczna mi randkowac a babcia w wieku 40 zostac jeszcze nie chce ;)
Musze sie serio o trzeciego malucha postarac ;) troche sie odmlodze ;) Chociaz jak patrze na mamuski w przedszkolu to sie i tak staro czuje...

Pora sie szykowac na kontrole u dentysty. Potem sie odezwe buziaki dla Was :*
 
Do góry