reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Ritta bo od 30 leci juz na 40stke... :confused2::confused2::confused2:
Jak dojde do tej 40 starszy syn bedzie mial 17 mlodszy 15 i zaczna mi randkowac a babcia w wieku 40 zostac jeszcze nie chce ;)
Musze sie serio o trzeciego malucha postarac ;) troche sie odmlodze ;) Chociaz jak patrze na mamuski w przedszkolu to sie i tak staro czuje...

Pora sie szykowac na kontrole u dentysty. Potem sie odezwe buziaki dla Was :*

Iwonka chłopaki podrośnięci a Ty rycząca czterdziecha będziesz :-D A jak koledzy będą zazdrościć.
Odmładzać dziećmi można się po 40-stce ale teraz ?
 
reklama
Iwonka daj znac jak tam po kontroli.Faktycznie cos z cisnieniem musi byc bo mi tez glowa chyba odpadnie zaraz juz nawet kawke wypilam i nic...dalej boli
 
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
U mnie też śnieg!! ALE SUPER! Pięknie pruszyło!
I na rynku jest już Jarmark Bożonarodzeniowy!
Muszę się koniecznie wybrać! Uwielbiam ten świąteczny czas!
 
hej dziewczynki :-)
ja dalej ogarniam akcję ze szlachetną paczką.. cieszy mnie fakt że mam tylu darczyńców że może nawet 3 paczki po kilka kartonów się uda zrobić - jedną paczkę dla rodziny ze szlachetnej paczki a dwie dla ubogich rodzin z mojej miejscowości :tak: i jeśli choć jedną z Was udało mi się zarazić akcją pomagania to strasznie się ciesze - bo po to byl ten poprzedni post :tak:


jak już pisałam.. owu minęła.. nie wiadomo kiedy i gdzie :-D testy owu nie powychodziły.. piłam dużo bo przez to wszystko zapominałam się wstrzymywać z płynami :-( ale święta będą intensywne - bo następna owu jakoś po świętach wypadnie :-D trzymam kciuki za wszystkie staraczki!!! :-)
co do leków na podtrzymanie - ja brałam luteinę na początku ciąży.. najpierw doustnie jak pamiętam pod język chyba a później dopochwowo.. w 5 tyg byłam w szpitalu na podtrzymaniu.. dlatego głowa do góry - mam piękną i zdrową córę więc warto walczyć i nie poddawać się - a przede wszystkim dużo optymizmu i śmiechu - bo śmiech pomaga :tak:

buziaki dla wszystkich!
 
Właśnie wróciłam z zakupów, deszcz tylko pokropił chyba z 5 minut i przeszło, ale za to jak przymroziło:szok: Brrr.. u was też tak zimno? Niby 2 stopnie tak samo jak wczoraj, ale jakoś tak dzisiaj jakbym gorzej zniosła tą temperaturę, a specjalnie się ciepło ubrałam.. Gdyby nie to, że w zimie są moje urodziny to byłaby najbardziej znienawidzona przeze mnie pora roku:wściekła/y: Śnieg akceptuje tylko w święta(bo wtedy ma swój klimat) i ewentualnie w górskich kurortach:tak:
 
U mnie deszcz ze śniegiem :-/ zimno i ponuro.

Nadzieja ooo, działaj działaj, piękny test. Ja zaraz też zrobię.

Beata31 mam wielką prośbę - patrz co i jak piszesz. Mieszasz posty czyjeś ze swoimi, niedawno narobiłaś zamieszania w którym ja byłam poszkodowana... :-/ to chyba nie jest trudne by pisać po cytacie, ewentualnie nic nie cytować...

Kobietka przydałoby ci się lanie - przestań się nakrecac bo WSZYSTKO JEST DOBRZE! :-)
 
Kobietka spokojnie kochana...
Wiem ze jest obawa ale musi byc dobrze...
Mnue tez na poczatku bolala macica jak na @ raz mocniej raz slabiej...dalo sie wytrzymac jakis czas nie boli, teraz czasem pocxuje taki bol ale przechodzi...no i czasem klucie w jajniku bylo...
Co do piersi to nie ma reguly mnie tez nie bolaly bardzo tylko jak dotykalam i tylko od pach i dolem...teraz tez jakos strasznie nie bola...czuje tylko suty i ich okolice...takze MUSI BYC DOBRZE...
dzis pochodzilam z mama za materialami do lambrekinow i mialam buty na obcasie i czuje pachwiny ehh chyba sie zastalam hehe...teraz siedxe a mama skrobie firanki puki maly spi:)
KOBIETKA BEDZIE DOBRZE NAPEWNO:) &&&&&&&&&&& TRXYMAM MOCNO;)
 
reklama
Ale produkujecie:) Ja wróciłam z pracy i robie obiad:D
Muszę wam pokazac co się dzieje u mnie za oknem bo nie uwierzycie:p
20131126_154034.jpg

zimaaaa!!! haha chociaż mnie to nie cieszy xd ale co mi już zostało jak sie śmiać:D
 

Załączniki

  • 20131126_154034.jpg
    20131126_154034.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 26
Do góry