reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od jesieni 2013

Nadzieja a na jakiej podstawie potwierdziłaś owulację w środę ? Też robiłaś testy ?





tak , i wydawalo mi sie ze krech adruga byla taka ja pierwsza , nie mam jednak zdjecia i nie moge porownac :( robilam w polsce dzien po wypalaniu nadrzerki - moze to mialo jakies znaczenie :O ? Sama nie wiem... :confused:

dodam ze caly czas robie testy z tej samej firmy, nie z allegro z apteki :O
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kolezanka syna w przedszkolu zaprosila go w sobote na impreze urodzinowa. Ja sie zgodzilam ze moze pojsc, bardzo sie ucieszyl.
I dzisiaj w przedszkolu rozmawialam z mama tej dziewczynki co mozemy jej kupic a ona do mnie Lalke Barbie albo ksiazke do sluchania :eek: szczeka mi opadla... bo cenowo to z gornej polki :cool:
 
Nadzieja sama nie wiem.
Poziom LH wzrasta na dzień dwa później opada. Jego wzrost powoduje pęknięcie pęcherzyka Graafa i uwolnienie komórki jajowej czyli owulację.
Nie wiem co oznacza jeżeli poziom LH jest ciągle podwyższony. Ale wiesz, testy testami, to nie jest badanie z krwi.

Możesz podejrzeć jak na schemacie zachowuje się LH
Plik:MenstrualCycle pl.svg – Wikipedia, wolna encyklopedia
 
Ostatnia edycja:
Iwonka to może zasugeruj się, że mała lubi Barbie i kup jakieś gadżety z takim motywem? Bo jak to tylko koleżanka z przedszkola, żadna rodzina to uważam, że nie ma sensu się aż tak wykosztowywać:tak:
 
Inis - dziękuję za wklejenie listy , przepisałam poprawki już na pierwszą stronę , czuję się lepiej dziś więc powracam do opieki nad naszą listą ;)

Sysiq ,Mizzah , beata31, Kwiatuszek co u Was ????Dajcie znać ;)

bunia31 , Myszencja82 - kiedy testujecie ???


 
Kolezanka syna w przedszkolu zaprosila go w sobote na impreze urodzinowa. Ja sie zgodzilam ze moze pojsc, bardzo sie ucieszyl.
I dzisiaj w przedszkolu rozmawialam z mama tej dziewczynki co mozemy jej kupic a ona do mnie Lalke Barbie albo ksiazke do sluchania :eek: szczeka mi opadla... bo cenowo to z gornej polki :cool:

U nas niestety takie prezenty urodzinowe to norma. Czasem jak wypadną 2-3 w miesiącu to masakra.
 
Nadzieja sama nie wiem.
Poziom LH wzrasta na dzień dwa później opada. Jego wzrost powoduje pęknięcie pęcherzyka Graafa i uwolnienie komórki jajowej czyli owulację.
Nie wiem co oznacza jeżeli poziom LH jest ciągle podwyższony. Ale wiesz, testy testami, to nie jest badanie z krwi.

Możesz podejrzeć jak na schemacie zachowuje się LH
Plik:MenstrualCycle pl.svg – Wikipedia, wolna encyklopedia


Dziekuje Ritta za odpowiedz, Ty to zawsze tak profesjonalnie :) i wyczerpujaco :) ! W srode jak mi wyszla niby owulka, powtarzalam testy i kreska robila sie jasniejsza . Ostatni test zrobilam w sobote i byla juz totalnie bladziutka i dzisja tak sobie mysle Ginek powiedzial ze jak wyjda dwie krechy to nie przestawac robic testow bo to ronie bywa i ja dzisija robie a tu taki wynik - no nic chyba nic nie wymyslimy - musze zciągną mojego dzisiaj do przytulancow :szok::tak: i jurto chyba tez no i pojutrze - chyba sie wykoncze :-)

Jeszcze raz dzieki ! :tak:
 
reklama
Ta impreza jest w sobote wiec na ebay nie zdaze juz zamowic...
Na pewno w takie koszty nie bede sie wciagala. Ja moim chlopakom kupuje autka za 1,49euro a kupie lalke dziewczynce ktorej nie znam za 29euro??? Na glowie nie upadlam. Moge ewentualnie kupic jakies akcesoria dla Barbie typu sukienka, powyzej 10euro nie mam zamiaru wydawac.
 
Do góry