reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Iwonka po pierwsze każda ciąża jest inna, nawet u jednej kobiety. Także objawy nie muszą być identyczne.
A w drugiej kwestii istnieje jeszcze cc
 
reklama
Domka siedze ;) nie no zartuje. Poczekam co sie bedzie dzialo z temp ;) Ja napewno nie jestem zafasolkowana ;)

Aschlee tak moje tez to uwielbiaja :)

CC bede nalegala, mam szanse z powodu mojego pulsu. Wiem wiem do tego jest czasu ogrom :)
 
Ritta - a jak się miewa siostra i jej starania? Rozmawiacie na ten temat? Jak długo już się starają? Oczywiście jeśli nie chcesz pisać, to rozumiem :) pytam, bo kiedyś wspominałaś o niej..
 
Ritta - a jak się miewa siostra i jej starania? Rozmawiacie na ten temat? Jak długo już się starają? Oczywiście jeśli nie chcesz pisać, to rozumiem :) pytam, bo kiedyś wspominałaś o niej..

Adelo z moją siostrą to trudny temat. Starają się już kilka lat ....:-(
Jakieś cztery lata temu zaszła w ciąże .... poronienie :-( Później przerwa, zmiana pracy itp. W kolejną ciąże zaszła ok 2,5 roku temu. Znów poronienie :-( Od tamtej pory nie może zajść. Mają już zrobione niemal wszystkie badania i niby ok. Moja siostra ma dwie choroby immunologiczne hashimoto i sarkoidozę więc może one utrudniają zajście ale z wyników badań to wprost nie wynika.
Namawiałam ją na in vitro ale ona nie chce się nie godzi. Myślę, że ze względu na przekonania - szanuję to. Od tego mieniąca zaczyna z lekiem rozrzedzającym krew clexane (zastrzykami w brzuch) i zobaczymy.
Czasem z nią rozmawiam o staraniach, ale wiem że dla niej to bardzo trudny temat więc staram się być delikatna.
No i kwestia mojej ewentualnej ciąży. Aż mnie serce boli. Wiem że się ucieszy ale też wiem że będzie bardzo zdołowana i będzie płacz (jak przy każdej wiadomości o ciąży wśród znajomych czy rodziny).
Moja siostra w lutym kończy 37 lat więc czasu niewiele.
 
Cześć Dziewczyny !

Mam pytanie ? Bo zglupialam ! Zrobiłam test ovu tak trochę z głupoty bo ovu mi wyszła w środę ! A dzisiaj znowu ovu ?


Zobacz załącznik 595876


Teraz jak patrzę na test to sie nawet drugi ciemnuejsza od pierwszej wydaje - zglupialam do reszty ! Czy coś może wpłynąć na test ?
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1385464390.335488.jpg

A tak wyglada jak zblado tło :/ co myślicie ? Coś może wpłynąć na test ? Może mi hormony szwankuja ?:0
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1385464390.335488.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1385464390.335488.jpg
    9,6 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Wskazówki o. Sroki to naprawde niezły ubaw...
Dla mnie najsmieszniejszy to punkt dot. zjedzenia zapłodnionego jajka kurzego :eek:
Co najmniej raz w m-cu!! No i poczęcie w konkretnej fazie księżyca...
Średniowiecze... :D
Aż trudno uwierzyć, że był wierzący... :-)
 
Do góry