reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Beatka21 witaj i rozgość się. ;)

Domka
Ta cebuszka to fajny pomysł, przyznam sie ze pierwszy raz o tym słyszę, ale juz na necie sprawdziłam, i dosyć fajne.
 
BubblesGirl
Hmm. To teraz poczekamy na opinie mam które miały może czarne wózki w lecie.. Bo ja nie jestem z tych doświadczonych. :)

Anastazi
Ta oferta sylwestra, naprawdę godna polecenia. Super! I atrakcyjna cena.
 
domka i takie konkrety lubie...i dziekuje za rade i nie pogardzę kolejnymi:):):):)ja również przyznaje ze nawet nie wiedziałam co to ta cebuszka:):):):)


buublegirls bardzo ciekawa i dlatego jedziemy... bo tanio....a i nad morzem....:):):)no i tematyka sylwestra fajna:):)



a może ktoras z was się tez skusi?????????będzie okazja do poznania na zywo:):):):):)


beatka21 witaj...powiedz cos o sobie:):):)
 
Beatka witaj!!! :-D

Blueberry
ja w pierwszej ciazy zaliczylam 2 wesela oba w 4 miesiacu :D wybawilam sie jak nigdy :) W drugiej ciazy tez dwa wesela tyle ze w 5tym miesiacu :) czulam sie rewelacyjnie i nie uwierzysz ale bardzo szalelismy z mezem na parkiecie :)
Wiec bez obawy baw sie dobrze :)

Zakupy dla maluszka: laktatora uzylam az dwa razy... sterylizatora nie kupowalam. Butelki byly kupione lezaly bo poltora roku maly byl na cycu.
Co mi sie przydalo: przewijak (IKEA) do polozenia na szafke - duchany, tani i do dzisiejszego dnia lezy sobie i czeka ;)
Mata edukacyjna! Ale od 2-3 miesiaca :)
Karuzela nad lozeczko! Ratowala w chwilch kryzysowych gdy brak juz sil na cokolwiek a malenstwo nie chce spac ;)
Lezaczek - bujaczek - niezastapiony w kazdym miejcu domu

Tyle mi sie przypomnialo :)
Acha starszy mial wozek Queeni trojkolowiec swietny byl :) podarowalam biednej rodzinine (brazowy)
Mlodszy woziol sie w ABC Rodeo (zielony z czarnym) tez na 3 kolkach (sprzedany)

Jedynie co mi zostalo po dzieciach to przewijak, materac i wanienka do kapieli ;) cala reszta gdzies powedrowala po swiecie ;)
 
reklama
Beatka21
Życze Ci udanych starań i wyczekiwanych dwóch kreseczek.
Przesyłam fluidki aby wszystko szybko sie potoczyło :)

Aschlee
To ten co juz wcześniej tez tu wkleiłam
Wózki dzieciece,wielofunkcyjne 3w1, wozek CORAL http://allegro.pl/showItem2.php?item=3721761154
Bo ja to w sumie z tymi kwiatami bym kupiła gdyby dziewczynka, ale z drugiej strony czarny w moim przypadku jest praktyczny, bo zostawiłabym go na druga ciaze kiedyś, a tez nie wiadomo co za niespodzianka by była.
A teraz jeszcze nie moge powiedzieć ze kupie wózek, bo ja nadal kobietki oczekuje na wizyte i póki jeszcze nie byłam to muszę sie wstrzymać, bo mogą byc dwa serduszka, a nie jdno, tak jak u męża kuzynki. Oni myśleli juz tez o wózku a po tygodniu, miała wizyte okazało sie ze bedzie mama bliźniaków.
No ale jeżeli bedzie jedno serduszko to stawiam na ten wózek, :)
 
Do góry