reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Dziewczyny, nie chciałabym nikogo urazić ale jednak jest to wątek staraczek.
Nie mam NIC PRZECIWKO udzielaniu się ciężarówek ale jeżeli wątek pójdzie w kierunku wyprawek, wózków itp to tym które starają się dłużej może być zwyczajnie przykro i przestaną zaglądać.
Ja omijam posty dotyczące wózków itp bo mnie po prostu nie dotyczą.
Przepraszam jeśli kogoś uraziłam, może inne dziewczyny mają odmienne zdanie ale wyraziłam po prostu swoje.
 
Niemcy-Dania-Szwecja-Norwegia
Jaki ładny łańcuszek :)

A co do skuszenia sie na tą zabawę.. Anastazi Bardzo chętnie tylko tak jak pisałam, dostaliśmy zaproszenie, i czeka miejsce, wystarczy powiedzieć tak. :)
Jeszcze z mężem dziś pogadamy i podejmiemy decyzje.

A wózki dziś mężowi pokaże..
Ze teraz na taką furę odkładamy fundusze. :D
A łóżeczko, przewijak, szafeczkę, lub komodę kupie w Ikei.
Bo i tak pokoik robię na biało, i te rzeczy maja byc białe. A wtedy będę miała pole do popisu z dodatkami, :)


Ciekawe jak tam Kobietka sie czuje.
 
Witaj Beatka:-) Naprawdę warto tu być i przebywać, bo dziewczyny dają wiele pozytywnej energii i wspierają :)

Dziękuję jeszcze raz dziewczęta za dobre rady - jesteście wspaniałe :tak:
 
Ja tez myslalm o kobietce bo nic sie nie odzywa :( mam nadzieje ze czuje sie jak najlepiej &&&

Aschlee mam rodzine blisko Ciebie jak bede w poblizu to dam znac ;)

A mnie nadal boli podbrzusze :( i strasznie mi mokro! W nocy spalam w tamponie i on rano byl tak jakbym moczyla go w szklance wody :zawstydzona/y:
Bije sie z myslami czy nie zatestowac jeszcze raz ale boje sie tego rozczarowania. A jesli poczekam i nie dostane okresu to najwyzej sie okaze ze malenstwo bedzie ciut starsze niz sie lekarz spodziewal ;)
 
Iwonka nie ma sprawy to bede czekac na info.:tak:Hmmm mnie by chyba ciekawosc kazala zatestowac...a ja znow musze isc siku latam co troche a prawie nic nie pije...mam nadzieje ze to objaw czegos pozytywnego
ritta temat sam sie jakos rozwinal...ale masz racje...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiecie co a ja mam pomysl :) koncze gotowac obiadek - po wekendzie pelnym lasagne zupka pomidorowa z ryzem ;) no ale nie o to mi chodzilo
Mam pomysl na popoludnie :) depilacja+maseczka+balsamik+farbowanie wlosow :) takie popoludnie tylko dla mnie :)
Meza i tak nie ma do 17.30. Chlopaki sa zajeci soba maja mamusie w nosku to ja moge cos zrobic dla siebie :D

Bubbles i ta chol.a tempka nie daje mi spokoju+bolace non stop podbrzusze a @ to nie byl @ tylko cos w wersji light. Moja temperatura ciala niezaleznie od godziny zawsze ponizej 36, jak mam 36,9 to jestem juz przeziebiona. Moja temp zawsze to 35,5*C a teraz widzisz wykres ona jest taka jak przed tym czyms okresowym.

Aschlee a co jak sie znowu rozczaruje :( ach.. :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry