reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Beat21 Na pierwszej stronie masz listę gdzie są terminy kto kiedy ma dostać @/testować :)


Ja byłam kiedyś na sylwestra nad morzem(w Łebie), sam sylwester spoko, ale byliśmy 4 dni i trzeba się było gdzieś stołować, a tu prawie wszystkie restauracje i bary pozamykane były(a jak już coś otwarte to trzeba było czekać na wolne miejsca, bo było duuużo ludzi), w ogóle taka pustka wszędzie i nie było co robić:(

 
Ostatnia edycja:
Aschlee widze ze pokazujesz strony z niemieckich sklepow....wnioskuje ze tam mieszkasz?????bo nie pamiętam i za to przepraszam:):):):)
ale te co pokazujesz sa naprawdę piękne.....:):)
 
reklama
Do góry