reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

W IKEA sa piekne lozeczka za 40euro w Polsce ok 160zl :)

Jesli chodzi o wozek ja nie kupowalabym nowego (moje poprzednie sa juz dawno sprzedane) tylko jakis uzywany ale nie w komisie.
 
reklama
buublegirls to ze ja mowie cos to się dla jego rodziny kompletnie nie liczy bo ja jestem macocha a macocha wiadomo chce jak najgorzej.....a maz ma poczucie ze to nie idzie w dobra strone ale tez nie chce żeby go w rodzinie napiętnowali ze jest złym tata.......:):):):):):):)




domka co do takich koomisow to wspomniałam mezowi ze kolezanka ze studiow chce sprzedać caluska wyprawke i może bym do niej napisala żeby mi to zostawila...a maz powiedział ze skoro pierwszemu dziecku potrafil kupic wszystko nowe to na naszym nie będzie oszczedzac bo nie jest gorsze...i ze nie chce o tym slyszec .......no i tle było gadki....a ja swoje do koleżanki napisałam i ciuszki mi zostawila:):):):) tak po cichaczu:):):)
 
Blueberrry dokladnie tak wychodza cenowo a niekiedy jeszcze przesylka jest darmowa :tak: ja testowalam ten czarny co pokazalas i bez zastanowienia bym go kupila po raz drugi ale ten kumpeli tez byl spoko i dwoje dzieci nim wozila.znaczy najpierw core a potem po 3 latach synka
Ilonka racja jak chodzi o lozeczka to w ikei sa ok.U mnie w IKEA ostatnio promocja byla Szafa lozeczko i przebierak za 200 euro i nie uwierzycie:-D moj M zakupil bo powiedzial ze fajna okazja a moze to sprawi ze szybciej nam sie uda

http://www.ikea.com/de/de/catalog/categories/departments/childrens_ikea/series/11937/
 
Ostatnia edycja:
Czasami udaje sie ze na miejscu wyrobią ale to zależy od wszystkiego.
Ach z tym paszportem i jeszcze ambasadę mamy 400 km od miejsca zamieszkania. :/

A z tym wózkiem i łóżeczkiem to Domka masz racje, ja na używane tez patrzę, tak jak mówiłam tu na stronach.
A może bedzie okazja w Ikei, a do Ikei mam bliziutko. :) wiec o łóżeczko aż tak sie nie martwię. :)
Tylko ze wózków nie ma za duzo, a jak sie trafi to szybko znika i czasami jest za pozno.. A o łóżeczko sie nie boje bo zawsze tu taniej tez znajdę.. Tylko wózek.. Ale właśnie patrzę na ebay i Allegro i chyba sie przekonuje do ceny..
Bo o polowe taniej :)
Zobacz ofertę: Wózki dzieciece,wielofunkcyjne 3w1, wozek CORAL http://allegro.pl/showItem2.php?item=3721761154 no i poczekam jeszcze z zakupem wózka do marca, kwietnia. :) bo to bedzie najbardziej racjonalne.

Aschlee no i właśnie to mi sie podoba.
Praktyczny ten komplet.
No a Twój mąż bardzo pozytywne nastawienie! Bije mu brawo! ;)
 
Ostatnia edycja:
Blueberrry ten wozek tez sliczny:szok:
No wiekszosc facetow bylaby przerazona mysla o Trojaczkach a on jak sie dowiedzial to byl zachwycony juz mi opowiadal jak pokoik urzadzimy jak bedziemy dzielic czas zeby sie zajmowac.Wogole leku u niego nie bylo.Totalny luz i radosc.Niestety zakonczylo sie kiepsko...
On juz powoli co idzie do sklepu to ciagnie mnie na smoczki butelki.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny które sa już mamusiami to jakby mogly to z checia przyjmę porady co kupować a czego nie dla maluszka co jest zbędne.......chodzi mi o to jak to w praniu potem wychodzi rzeczywiście.....na co zwracać uwagę np. przy ciuszkach albo przy wozku...albo jakie materacyki .....no ogolnie tak....:):):):):)bo z tego co mi koleżanki mowily to jest pelno rzeczy które mijaja się z celem....a ja jako zoltodziub z pewnoscia nie jedna taka rzecz kupie haha:):)::):):)
 
Oj przykro mi, że też masz podejrzenia :( A na problemy z zagnieżdżeniem można coś poradzić? Bo to chodzi chyba o to że endometrium jest za grube, tak? Poprawcie jak się mylę :)

Chodzi bardziej o to, ze endometrium jest w niewłaśniwym miejscu i obrasta inne narządy...

"Endometrioza to choroba u podłoża, której leży występowanie endometrium poza jamą macicy, najczęściej na błonie wyścielającej jamę brzuszna (otrzewnej), jajnikach i jajowodach. Tak nieprawidłowo umiejscowiona błona śluzowa macicy podlega podobnym, comiesięcznym zmianom jak endometrium w jamie macicy. Choroba ta najczęsciej występuje u młodych, miesiączkujących kobiet. Typowymi objawami klinicznymi endometriozy są: obfite i bolesne miesiączki, bolesne stosunki płciowe oraz bóle podbrzusza. Endometrioza zaburza ponadto płodność kobiet powodując nieprawidłowe funkcjonowanie jajowodów oraz ich niedrożność, zaburzenia funkcji jajnika (powstają tzw. torbiele czekoladowe) oraz zaburzenia immunologiczne prowadzące do trudności w zapłodnieniu komórki jajowej oraz w zagnieżdżenie zarodka w jamie macicy."
 
reklama
Dziewczyny a ja mam pytanie..
Co uważacie na temat sylwestra na sali?
Będę w 3 miesiącu jeżeli dobrze liczę, no i wczoraj dostaliśmy zaproszenie na sylwestra w domu weselnym..
Bo mi sie wydaje ze nie ma przeszkód, ale byc może macie inne zdanie. Doradzcie, bo dziś wieczorem odpowiedz mamy dać. I nie wiem juz sama.

Aschlee ja na taki wózek ale czarny-czarny męża namówie. :)
Bo strasznie mi sie podoba plus jest za polowe ceny tak jak pisałam.
 
Do góry