reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Blueberrry mi się wydaje, że to zależy czy Ty byś się czuła na siłach na takie imprezowanie, bo przeciwwskazań raczej nie ma:tak:

Co do czarnych wózków to mi się strasznie podobają i też bym chciała taki cały czarny, ewentualnie z lekką wstawką w szarościach, ale tak się zastanawiam jak to jest dla dziecka? Bo słońce jednak do czarnego ciągnie i nie było, by przez to w lecie dziecku za gorąco?
 
reklama
Oczywiście, ze byłabym rozsądna. Trochę sie pobawić, a i odpoczywać wiecej. No i wszyscy znajomi wiedzieli by ze jestem w ciazy to tez by uważali. No i bym przywitała Nowy Rok tak jak należy. :)
Naszly mnie obawy bo jak zwykle od mamy po krzyżu dostałam.. :/
A jak ktos cie szturchnie..
A jak cos Ci sie stanie?
A jak to? A jak tamto?
Wybuchlam..
No przecież nie umarłam prawda?
A mdlosci powinny odpuścić juz sobie byc tak uciążliwe w tym czasie.

No ja mam 3 kiecki.. Malinową, miętową i czarną..


A co do wózków i czarnego, to wydaje mi sie najbardziej uniwersalny, plus bedzie to lipiec, a potem sierpień i wrzesień juz chłodniejszy, a w zimę przyda sie kolor ktory przyciąga słońce.
 
Ostatnia edycja:
BLUE...szturchnąć popchnąć czy niewiadomo co jeszcze to i na ulicy mogą....a ty nie idziesz na jakas orgie tylko na zwykłego sylwestra:):):)będzie maz...znajomi ....wszyscy z pewnoscia będą o ciebie dbali....:):)
 
dziewczyny które sa już mamusiami to jakby mogly to z checia przyjmę porady co kupować a czego nie dla maluszka co jest zbędne.......chodzi mi o to jak to w praniu potem wychodzi rzeczywiście.....na co zwracać uwagę np. przy ciuszkach albo przy wozku...albo jakie materacyki .....no ogolnie tak....:):):):):)bo z tego co mi koleżanki mowily to jest pelno rzeczy które mijaja się z celem....a ja jako zoltodziub z pewnoscia nie jedna taka rzecz kupie haha:):)::):):)

Nie kupuj butelek i laktatora od razu bo mogą sie nie przydac.
Karuzela na początku tez jest zbedna.
Polecam cebuszke ale tą dużą bo jest super.
Materac kokos gryka podobno najlepszy.
Ubranek na start po 2szt. każdego
 
I tym sposobem, dziękuje ze Was mam. :) dajecie kopa energi, i jakoś tak znów inaczej myśle. I masz racje Anastazi, przecież to zabawa plus w bardzo miłym gronie. Nic tylko sie zgodzić (i męża namówić, na jakieś ładne, na płaskiej podeszwie buciki hihi :tak: )
 
reklama
Anastazi ciekawa ta oferta i jaka cena atrakcyjna:szok:

Blueberrry
no fakt w Twoim przypadku to będzie końcówka lata, więc pewnie nie będzie już tak gorąco, ale zastanawiałam się tak ogólnie jak to jest z tymi czarnymi wózkami w lecie:)


Beatka21 Witamy:) Napisz coś więcej o sobie:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry