reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
DZIEKUJE WAM dziewczyny, jestescie kochane.
Corcia czuje sie srednio. Teraz spi ale bardzo bidulinka sie meczy bo przez te obrzeki trudno jej sie oddycha. Nadal jest diagnozowana bo lekarzom nie podoba sie opuchlizna twarzy. Pobrali mocz do analizy. Oby nie nerki. 4 lata temu chorowala na zespol Schoelneina- Henocha (zapewne blednie napisalam ) czyli plamica. Powilkaniami sa nerki ale corka ich nie miala.
Jak wam wspominalam corka bardzo rzadko choruje ale jak juz to z grubej rury.

Zycze zdrowka wszystkim chorym dzieciaczkom i mamusiom.

Fimka- kciuki nadal zacisnieta.

Nadzieja - sliczny synek.

Wybaczcie ze wszystkim nie odpisze.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Ritta - jestem z Tobą wiem jak przykro sie patrzy na swoje kochane serduszko kody jest mu tak złe :( isciskaj ja mocno :* dużo siły dla was !!!
 
hej dziewczynki ;)
witam poniedziałkowo.

Anulka - najszczersze kondolencje z powodu śmierci dziadka trzymajcie się (*)
no i widziałam Twoje II , już wpisałam na listę , bardzo się cieszę kochana ,że w końcu wiesz na czym stoisz ;)

Ritta- dużo zdrówka dla córci kochana trzymam mocno kciuki aby wyzdrowiała jak najszybciej:*

no i dla wszystkich dzieciaczków dużo zdrówka:*

Amaliee- chyba Ty pisałaś ,że babcie Twojego męża zmarła także? W takim razie wyrazy współczucia (*).

inis - już zapisałam Cię na grudzień i życzę owocnego cyklu ;) 1 grudnia to urodziny chrześniaczki mojego męża.

jest jeszcze ktoś kto zgłasza jakieś poprawki do listy?

My byliśmy jak co roku na trzech cmentarzach , w piątek z moją mamą i teściami ,a w sobotę z moim tatą , w tym roku pozbieraliśmy w sobotę powypalane znicze ( te nasze oczywiście) i w przyszłym roku tylko wkłady się dokupi to będzie taniej.

U mnie niby jeszcze nie ma okresu owulacyjnego chyba ,ale już korzystamy z boboseksów ,bo lubię u nas to jest tak ,że ja mogę nawet codziennie ,mój mąż znowu jeśli jest zmęczony to nie bardzo ,ale nadrabia z rana bo rano jakoś tak ma więcej ochoty np dziś :zawstydzona/y:
Dziś ma wolne więc wieczorem też będzie wypoczęty;)
No i robimy dziś barszczyk czerwony , na drugie krokiety i ziemniaczki ,a na deser murzynko-sernik nowy przepis.

Chciałam Was podejrzeć bo przyznam ,że się stęskniłam za Wami ,ale zapomniałam zeszytu z hasłami i nie mogłam wejść z telefonu męża , zakładałam też nk córką szwagra na naszym laptopie ,ale pisałam już chyba,że jak ja odpalam laptopa to teściowa dziwnym trafem nie ma nic innego do roboty tylko siada koło mnie i się gapi w monitor :eek: ,a ja nie chcę żeby wiedziała ,że się staramy no ,a jak już szli spać to było późno i mój mąż też chciał spać ,a nie uśnie jak coś szumi czy świeci , 2,5 godziny siedziała i się gapiła w laptopa ,a ja nie miałam jak wejść jak zgasiłam to dopiero wstała i poszła do kuchni.

No i na koniec życzę dużo zdrówka dla naszych ciężaróweczek ;)

Pati.Patuszka - proszę o wieści jak u Ciebie?
Joaro- co u Ciebie?
Fuma_Foch - jak tam sytuacja ?
 
Ritta no widzę że, jak córcia choruje to z grubej rury, ja nawet nie wiem o jakich ty chorobach piszesz, wszystko brzmi poważnie, współczuję. Informuj nas na bieżąco, oczywiście w miarę możliwości bo pewnie cały czas jesteś przy bidulce. Pozdrawiam was.
Domka a więc, bardzo bym chciała żeby się udało zresztą jak każda z nas tutaj. Fajnie jakby było na lipiec ja mam urodziny w lipcu, ponieważ nie wiadomo jaki miałam teraz cykl chociaż ja stawiam że 31 dni, bo jeśli sie potwierdzi że mam na przemian 27-31 to jakby pasowało to @ mam byc 13.11. a jak był 27 dniowy to @ ma byc 09.11. testuje 12.11, mam nadzieję że pokaże II:tak:na razie nic się nie dzieje cisza.
Lisisca jak sie zmienia nick, bo ile dobrze pamiętam ty zmieniłaś.
 
Witajcie kobitki w ten wietrzny dzień,

życzę dzisiaj dobrego samopoczucia, uśmiechu :-):-) przesyłam garść pozytywnej energii a chorującym życzę zdrówka i dbania o siebie! <przytulak>
Kobietka - nie wiem, ale mam przeczucie, że się uda Tobie w tym cyklu, ale byłoby PIĘKNIE :-)
Ja zakupiłam właśnie testy owulacyjne paskowe LH Vitam, będę pierwszy raz korzystać z nich. Czy któraś z Was ich używała?? Jakie są lepsze Waszym zdaniem paskowe czy płytkowe jeśli chodzi zarówno o owulacyjne jak i ciążowe? :)
 
reklama
Do góry