reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
ja rzadko robię desery bo nie chcę aby mnie kusiły :tak: chociaż w sumie jak byłam na lekach to więcej jadłam słodkiego ,a teraz już bez leków zrobiło mi się tak ,że jak za dawnych czasów zjem najwyżej kawałeczek ciasta do kawy bo po prostu słodkie mi nie wchodzi na nowo i dobrze bo już schudłam 4kg ;-), w domu słodycze są ,ale to mój mąż je zjada , ja nie mam ochoty na ciastka, czekolady, batony i ciasta kiedyś już tak miałam , dopiero na lekach mi apetyt na słodkie wzrósł do monstrualnych rozmiarów.
U mnie ciasto np jest w sumie od święta na jakieś okazje , dziś wyjątkowo moja mama ma wolne i upiekła ciacho ,a na obiadek mamy barszczyk czerwony i ziemniaczki z krokietami.
 
katka nie sądzę, mnie nie bolał, ale każdy organizm reaguje inaczej.
A ja dziś poszłam na łatwiznę ryż z filecikiem, warzywa na patelnie i sos słodko-kwaśny, uwielbiam to.
Mam takie pytanie czy wy w każdy dzień robicie dedesery:szok:


ja jutro będe robic warzywa na patelnie z sosikiem własnie ja robie z słodko kwasnym i chinskim:D
pyszotka.:D


nie nie zawsze tylko jak mnie najdzie ochota, a tak za mną chodziło ciasto Grysikowe, z aromatem migdałowym....ahhh
 
Kto chce zieloną herbatkę bo właśnie zrobiłam;-) Coś mnie tak naleciało na takie zdrowe..

Ja z chęcią :-):-);-) Piję zielone herbaty, lubię jeszcze białe - są zdrowe.

Ja dzisiaj mam bogracz <jeszcze się robi>, a wczoraj tak mnie natknęło na niedzielę robiłam rosołek i risotto :-)
 
Ja z chęcią :-):-);-) Piję zielone herbaty, lubię jeszcze białe - są zdrowe.

Ja dzisiaj mam bogracz <jeszcze się robi>, a wczoraj tak mnie natknęło na niedzielę robiłam rosołek i risotto :-)

Białą to pewnie w sklepie ze zdrową żywnością?
Ale gotujecie wymyślne obiadki;-)
 
reklama
Mam takie pytanie czy wy w każdy dzień robicie dedesery:szok:

Piekę ciasto do 1-2 razy w tygodniu.
Czasami robię budyń z malinami albo kaszkę manną na mleku z owocami.
Ale codziennie to nie :no:
Na jutro gotuję barszczyk ukraiński, a na drugie sałatkę z grillowanym kurczakiem.
Zazwyczaj jak mam przypływ energii to robię na 2 dni, a jak nie ma czasu to najszybciej zrobić makaron albo ryż z jakimś sosikiem. Bardzo rzadko mam 2 dania.

Kawę i herbatę uwielbiam. Kawa TchiboExclusive jest moją ulubioną. Herbatę lubię EarlGrey - czasami dolewam do niej mleka ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry