reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Inis dziekuje u mnie wszystko ok czuje troszke podbrzusze ale jeat ok no i pociaga mnie na wymiity ale obywa sie bez pana K ;)

Bubbles nie pytaj hehe robie pierwszy test i budze go zeby ocenial ze mna...ten zaspany bierze test podchodzi do okna i patrzy i mowi ze nic nie widzi bo zaspany i z tekstem zrob drugi:) i powedrowal na lozko:D se mysle nie robie no ale kusilo i robie drugi lece do niwgo i mowie taka chwila a ty spac mozesz hehe przyszedl i patrzy i mowi "no tu widac" haha i banan na buzi...przytulil pocalowal: )oboje jeszcze nie wierzymy chyba dopuki do lekarza nie pojdziemy:) mysle o przyszlym tygodniu...

A teraz jedziemy na pogrzeb ehh...ciezko mi w samochodzie slabo i wogole a za kierownica wole nie siedziec...
 
Anulka - będzie dobrze, staraj się dystansować od wszystkiego. Super, że mąż się cieszył :) Widać, że ma podejście 'samcze' - jak nie widać to nie ma i już :D Ale dobrze, że już wiecie, nie ma nic gorszego niż czekanie :yes:


anastazi - moje samopoczucie dobre, dostałam @ więc trochę brzuch pobolewa ale zrobiłam sobie dziś prawdziwe wagary z premedytacją (olałam wykłady wszystkie jak leci) i mi dzięki temu lepiej :yes: Też mi się coś należy za to łażenie do szkoły i załatwianie wszystkiego... hehe więc dla odmiany i odpoczynku sprzątam całą chatę po długim weekendzie :-D I powoli już zaczynam myśleć co kupię mojemu na Mikołajki i pod choinkę. Chcę kasę odłożyć, żeby nie przepadła a im szybciej wymyślę tym szybciej będę znała cenę. No i w przyszłym miesiącu zachodzę w ciążę :-) więc kasa się przyda :D
 
Witam mroźnie, ale słonecznie!

Inis - będe powtarzać test taj, jak pokazuje mój suwaczek, czyli w środę rano, o ile nie przyjdzie @ Póki co nie czuję się jakby miała przybyć, a mamy już poniedziałek.
Anulka ślę kondolencje
[*] Trzymaj się i dbaj o siebie, w te chłodne dni szczególnie :)
 
inis bardzo dobre podejście:)):):)czasami przydaje się dzień leniuchowania a i porządki w domu wychodzą na dobre bo ma się czyściutko:):):):) a na mikolaja to mu tescik z dwoma kreseczkami dasz:):)niech się cieszy:):):):):):):)och a tu rzeczywiście za chwile gwiazdka prezenty...i co by tu rodzince kupic....:):):)
 
Na wstępie :

Ritta - Zdrowia dla Twojej córeczki. Bardzo się zmartwiłam, kiedy napisałaś, że córcia tak się czuje, tak wygląda i że to mononukleoza. :/ Fatalnie. Mam nadzieję, że z każdym dniem będzie lepiej i każda Twoja wiadomość tutaj na forum, będzie pozytywniejsza niż gorsza od poprzedniej. Życzę Ci dużo siły kobietko!

Katka - Aby z Nadusią było wszystko dobrze, kochana. No i abyś Ty tam na tej wizycie u lekarza usłyszała dobre wiadomości.

Maria - Trzymam kciuki za środę. Nadzieja, nadzieja jest wielka! :*

Fimka - Nadzieja jest zawsze kiedy @ nie ma :) :)

Mexi - Życzę Ci udanego kolejnego cyklu, abyś była sierpnióweczką!

Amaliee - Współczucia kochana z powodu śmierci Babci. :( Bradzo przykra wiadomość!
Bardzo boli kiedy bliscy odchodzą. :(

Inis - no to 1.12 szczęśliwym dniem! a dzzień po ja mam wizytę.

Anulka - ładny suwaczek! :*


Kochane, ja czuję się dobrze, troszkę nudności, ale nie przeszkadzają mi tak bardzo.. Zgaga się czasami pojawia, ale mleko lub woda niegazowana. Musiałam Was nadrobić kochane kobietki.

Ściskam Was mocno! I przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~!
 
reklama
anastazi - dokładnie, dam mu do prezentu test :-) haha chociaż nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy, że mogłabym poczekać aż 6 dni z tą wiadomością (zakładając, że zrobię test pierwszego grudnia). Ale na Mikołajki może być suprise dla przyszłej babci i reszty bliższych znajomych :yes:

blue - to będzie Twoja pierwsza wizyta? Niby wszyscy mówią, że lepiej czekać ale ja bym nie wytrzymała i poszła wcześniej, chociażby dowiedzieć się 'wskazówek' :) ale ja to ja :D
 
Do góry