reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Ritta życze dużo zdrowia dla twojej córci, i dużo sił dla ciebie.
Anulka jak sie czujesz.
Katka ja tez trzymam kciuki za wizyte u lekarza, na pewno wszystko będzie dobrze.
Domka jeszcze tydzień do naszego testowania, jak samopoczucie.
 
reklama
Witam sie z wami póki trochę luzu w pracy :)!

Wszystkim życzę zdrowia , przede wszystkim dla waszych pocieszek . Bidulki muszą przechodzić te chorybska :(:(! Tyle mocno !

Ja juz pomału sie żegnam z @ :)! 17.11 lecę do polski do ginka - mam nadzieje ze nie będzie bardzo złych wiadomości ! Ale wiem ze co by nie było bede wiedziała na czym stoję a tak tylko myśle i sie martwię :(! ...

U mnie za oknem pochmurno niestety ! Jutro ma być bez poprawy ale wkoncu jesień więc czego sie spodziewać :0!

Rownież tak jak Wy mam nadzieje ze na wiosnę juz będziemy wklejac zdjęcia naszych brzuszkow :):) życzę tego Wam i sobie rownież :):)

Pozdrowienia od mojego syneczka :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1383557908.769389.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1383557908.769389.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1383557908.769389.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 28
Hej, cały ranek spędziłam w przychodniach, najpierw z synem później ja sama. Synek ma ostre zapalenie oskrzeli :sad: idę mu zrobić nebulizację, do później.
 
lisica no taki teraz czas. U mnie dopiero się skończyły choroby, ale wiadomo co znowu z przedszkola przyniosą. jesień jest okropna.
katka twój termin @10.11 więc może ten ból który masz to nie na @. Jeszcze jest nadzieja, kilka dni ci jeszcze zostało, także ja bym jeszcze nie traciła nadziei.
 
Ritta życze dużo zdrowia dla twojej córci, i dużo sił dla ciebie.
Anulka jak sie czujesz.
Katka ja tez trzymam kciuki za wizyte u lekarza, na pewno wszystko będzie dobrze.
Domka jeszcze tydzień do naszego testowania, jak samopoczucie.

Hmm. Dziwnie. Bolą mnie troche piersi ale nie czuje się ani ciązowo ani @...
Ale mam plan;-) Zrobie test rano a jak bedą kreski dwie to M dostanie na prezent test i takie słodkie skarpetki z grzechotką dla dzidzi które już kupiłam hihi.
Zobaczymy, ale aż dziwne bo wcale nie korci mnie zeby teraz testować;-)
A twoje samopoczucie jak?
 
reklama
Do góry