reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Adelo- ja używałam testów owulacyjnych paskowych , te cieniutkie paseczki z napisem max do poziomu max trzeba je zanurzyć w moczu , potem czekamy na wynik , ja dostałam od koleżanki z forum bo jej zostały i mi przysłała ,ale już je zużyłam , jeśli wychodzi jedna kreska lub druga bledsza to wynik uznajemy za negatywny ,a dwie identyczne kreski za pozytywny i owulacja występuje chyba po około 24 godzinach od pozytywnego testu , ja zrobiłam w poprzednim cyklu w 14dc ,a w 15dc miałam ból owulacyjny i spadek temperatury potem temperatura wzrosła czyli możliwe ,że wystąpiła owulacja,ale pewności nie mam , wiadomo bez monitoringu nigdy nic nie wiadomo.
Mówisz ,że masz takie przeczucie ?Oby okazało się trafne bardzo bym chciała ;)
 
Anulka gratulacje.
Ritta zdrowka dla Malej.
Ja sie dzis nie rozpisuje.nie mam sily.po pracy jade do dentysty.
Mam ochote na ziemniaki z jajkiem...
 
hej wszystkim:D teraz popołudniowo!

Na szczęscie u mnie ból brzucha ustał (odpukać) kurde dziewczyny bo ja sie wg zastanawiam czy nie mógł mnie bolec że wiecie o co chodzi brałam tabletki prawie 3 lata, czy mógł mnie brzuch bolec ze odstawiłam, że organizm tak do siebie dochodzi?

A ja mam na obiad rosołek z wczoraj, Makaron z kurczakiem w sosie prowansalskim i na deser Grysikowca:D
 
katka nie sądzę, mnie nie bolał, ale każdy organizm reaguje inaczej.
A ja dziś poszłam na łatwiznę ryż z filecikiem, warzywa na patelnie i sos słodko-kwaśny, uwielbiam to.
Mam takie pytanie czy wy w każdy dzień robicie dedesery:szok:
 
reklama
Do góry