reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Wracajac do dzieci ja nigdy nie chcialam miec jedynaka. I to glownie ze wzgledu na dziecko, zeby nie bylo w zyciu samo. Jak cora miala niecale 2 lata zaczelismy sie starac o drugie. Ale po dwoch miesiacach odpuscilismy bo okazalo sie ze maz zostanie przeniesiony do innego miasta. I tak zmiana jego pracy, kupno mieszkania w nowym miescie i zmiana mojej pracy. Pozniej inne zyciowe perypetie a czas lecial.
Ale jak wiecie w tym roku zeszlismy sie z mezem i najpierw w zartach zapytalam czy chcialby miec jeszcze dziecko a on nie zaprzeczyl. Bardzo sie ucieszylam i po powaznej rozmowie we wrzesniu postanowilismy ze dzialamy ;)
Ritta super trzymam za was kciuki :-):-):-):-):-)
Domka obenie kaszel, katar bez gorączki, po wizycie u lekarza rano flegamina i pulneo, w południe o pod wieczór pulneo i syrop na kaszel + inhalacja i oczywiście mód z mleczy:)
 
Jutro ważny dzień dla niektórych dziewczyn!!:-) Niech niedziela okaże się dla Was szczęśliwym dniem, 3mam kciuki i przytulam ze szczęścia tak na szczęście dla każdej z Was :tak:
 
Lisica zdrówka dla brzdąca.. jak ja nie lubię być bezradna.. a jeśli chodzi o maluchy i brak możliwości pomocy to już w ogóle :-( a choroba jest często właśnie taką sytuacją która nie zależy od nas.. dlatego trzymam kciukasy żeby szybko minęło to wstrętne choróbsko!!!!! a co do zakuów to ja też tak mam! jak mam kaskę to nic w sklepach nie ma :-(
Domka.. zależy jakie przeziębienie.. jeśli kaszel to syrop prawoślazowy, jeśli katar to sól i odciągam.. ewentualnie maść majerankowa i pomaga.. nasivin czy jakoś tak w ogóle u nas nie działał - wręcz przeciwnie wysuszył mega śluzówkę.. do tego cembion w okresie choroby (to wit.c).. a ja jestem zwolenniczką soku z aronii i dzikiej róży.. niestety moją alusię jeszcze wysypuje jak podawałam jej codziennie.. ale jak tylko podrośnie to tylko naturalne metody zapobiegawcze.. no chyba że coś gorszego się rozwinie.. jeszcze inhalacje też duużo dają.. jeszcze nie zakupiłam ale w planach już jest :tak:
Ritta - dziecko odmładza pamiętaj!!!! także ciesz się że później się decydujecie na drugie!!! :-D:-D:-D a tak poważnie to dobrze że w ogóle podjęliście taką decyzję - u mnie w rodzinie jak i u znajomych szok że w ogóle myślimy o drugim :szok:



moja mała zasnęła a ja uciekam na chwilkę jej pazurki obciąć bo inaczej nie da rady :-D
a co do dwójki dzieciaczków to ja w sumie wszystko po ali pakuję szczelnie w kartony i na strych.. a największe łzy wzruszeni miałam jak zmieniałam gondolkę na spacerówkę.. chciałabym mieć jeszcze jedno takie maleństwo tylko boję się rozstania z córą jakbym np znowu musiała pałętać się po klinikach :-( ale nie ma co odkładać na później decyzji.. ale po dwójce dzieciacków pozbywam się wszystkiego na allegro :tak: mam nadzieję że te droższe rzeczy typu wózek, fotelik do karmienia jeszcze nie wyjdą z mody :-D:-D:-D
 
Caroline mam 31 lat i jeszcze nie czuje sie staro ;) Wiekszosc moich kolezanek dopiero rodzi pierwsze dziecko.
Ja tez mam sporo ciuszkow po corce ale raczej wiekszych. Powyzej 3 lat, reszta sie rozeszla. Ale jak bedzie chlopiec to pozamiatane :)
 
Nadziejko tak, ja też się farbowałam i jestem wściekła bo przez to za długie trzymanie mi prawie czerń wyszła :-/ cholerka...
Caroline dzięki za zrozumienie ;-)

U nas na przeziębienia to zawsze maść pulmex baby na plecki i klatkę piersiową i syrop sambucol kids. Na katar woda morska i syrop ziołowy pneumolan lub sinudafed baby. Kaszel mokry - mukosolcan, typowy suchy kaszel nam jest nieznany. I obowiązkowo sok malinowy.
 
Ritta łeeeeee... myślałam że starsza jesteś bo tak pisałaś coś że późno się zdecydowaliście i w ogóle! ja urodziłam alusię jak miałam 24 lata i było wielkie poruszenie że tak wcześnie.. że chyba wpadka.. no ludzie święci!!! po ślubie, po studiach, oboje mamy pracę więc na co miałam czekać? ale teraz właśnie takie myślenie jest że pierwsze dziecko dopiero po 30..
 
hejka diewczynki wieczornie nie nadrobie tego co pisalyscie wiec zapytam nie wytrzymala ktoras i testowala?

mi moj dzis kupil 2 tesciory hehe i juz mnie z jednym wysylal do wc hehe na szczescie zasnal:) jesli bede miala jak jutro to testuje ranka :) i trzymam kciuk za reszte testujacych...no i ocywiscie staraczki:) mi jakos minal choc caly dzien na nogach...maly juz spi bo mi padl na tekach hehe wiec troszke odpoczynku:)
 
Halo halo jest tu ktos?
Pomozcie mi ten test ocenic:)
To jest bobo-test..
 

Załączniki

  • 1383456840894.jpg
    1383456840894.jpg
    8,3 KB · Wyświetleń: 51
reklama
No jestem czytam was caly czas:-) z kciukami zacisnietymi:-)
To anulka gratuluje:-) teraz oficjalnie mozna powiedziec ze sie udalo:-) te bobotesty chyba same w sobie sa ze te kreski malo widoczne ale kreska na 100% jest:-)
 
Do góry