reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Ritta rozumiem że, ta mysz była w domu:szok::szok::szok:. A od kotów trzymaj sie z daleka.
Kazimiera no ja tez juz skończyłam, herbatki zielonej niestety nie lubię, ale kawkę chętnie, boli mnie cos głowa.
Inis czyżby babcia coś przeczuwała.
 
reklama
Ewka tak, kotek bawil sie w jadalni :o A ja na okraglo chodze myc rece.

Ja juz po kawce ale tez mnie jakos glowa boli. Fajnie byc u kogos, nic nie trzeba robic ale ja chce do domu !
 
Witajcie :)
W końcu sobota nigdzie nie trzeba sie spieszyć i wogole :) obiad tez juz prawie zrobiony deseru nie ma wiadomo nie mam pochamowania na słodkie :) ja zacznę mierzyc temp od następnego cyklu plus kupie pewnie testy owulacji ale mam nadzieje ze w tym cyklu uda nam sie :)
Bubblesgirl jak czytałam prowadzenie ciąży u Ciebie to u mnie jest to samo ten sam system :)
Ookatkoo super pomocnica i ładna dziewczynka :)
Ewka mi tez tylko podłogi zostały teraz zaparzylam zielona herbatek wiec częstuje :)


Kazimiera chyba chodziło Ci o blueberrry, bo ja w ciąży niestety jeszcze nie jestem:p Poza tym mieszkam w PL :-D

Katka śliczna ta wasza mała pomocnica
:-)
 
Tez bylam w szoku. I nikomu nie dalo nic do myslenia jak robilam dziwne miny patrzac na tego kota podczas jedzenia. Rada tescia: po prostu na niego nie patrz.

Do tesciow przyjecjalismy dzisiaj a wracamy jutro popoludniu. Wczasniej bylismy u moich rodzicow. Jakos dam rade.
 
Ritta - samopoczucie dobre, wczoraj i dzisiaj miałam duuzo rozmow z Moim, zebrało się kilka poważnych tematów. Jakoś tak lzej po szczerym pogadanku... a o test jakoś się nie stresuje, mysle że bym coś czuła gdyby się udalo. Chociaż marze o tym, żeby zrobić niespodziankę Ukochanemu i zobaczyć jego radość. Na jutro zycze sobie 2 kresek i tak ma byc :D

Ewka- babcia raczej nie przeczuwa, tylko się nudzi :)
 
Ritta o tak zgadzam się - w domku najlepiej! a co do dzieciaczków to ja zawsze mówiłam że albo będę miała jedno po drugim albo właśnie z duużą różnicą wieku :-D no i sprawa sie pewnie zakończy na jednym po drugim :tak: duża rożnica też ma swoje plusy.. nie będzie zazdrości - bo dużo możesz już wytłumaczyć ze zrozumieniem.. na starszaka nie musisz już tak uważać bo się sobą zajmie.. a jaka różnica jak mogę zapytać? aż taka duża rzeczywiście?
inis - lepiej od początku uprzedzać delikatnie jeśli nie chcecie 'pomocy' :-D bo później się wkreci i będzie problem :-D
ookatkaoo ssuuper taka pomoc! też już bym tak chciała :-) u nas póki co pomoc objawia się nieprzeszkadzaniem :-D
Adelo równiez polecam microlife! kupiłam mojej ali i sie super sprawdza :tak:
Ewka29 i taaakich osób mi potrzeba :-D uwielbiam jak ktoś tak miło wspomina okres kiedy pewnie w domu był saaajgon.. ale ja jestem optymiastką.. no i za jakiś czas dwójeczka się sobą zajmie i będzie można chociaż kawy się napić :-D a tak na poważnie to też myśleliśmy o trzecim brzdącu.. ale póki co nasze plany kończą się na dwójce.. a jak coś później się wydarzy to nie będziemy płakać absolutnie! podziwiam cię i szanuję jak najbardziej za rozsądne podejście do życia i rodzinki .. :tak:
anulka wyrazy współczucia naprawdę :-( a o przesądzie nic nawet nie wiedziałam że coś takiego jest :-( ja tylko kiedys coś słyszałam że jak się jest w ciąży to nie można być u kogoś chrzestnym.. i chyba coś w tym jest powiem wam :-(


a u nas dzisiaj jesiennie na maxa.. szaro buro i ponuro a do tego deszczowo.. idealna pogoda na przytulanki :-D moja ala właśnie ucięła sobie drzemkę a ja mykam na kawcię.. a co do tych testów owulacyjnych to któraś już próbowała wcześniej? sprawdzają się? no i jak ma się dzień przytulanek co do płci dzieciątka.. sprawdziło sie wam że w owu są chłopcy a w wcześniej dziewczynki? taaak z ciekawości pytam ;-) buziaki i miłego wieczorka ;-)
 
Caroline moja corka w styczniu konczy 8 lat. Owszem przy duzej roznicy wieku jest latwiej ale tak naprawde bede miec dwoch jedynakow co mnie nie cieczy. Ale czasu nie cofne...

Ja w poprzednim cyklu robilam testy owu i mysle ze sie sprawdzily.

Uciekam na cmetarz. Pa
 
reklama
Ritta ooo teraz widzę na suwaczku :tak: ale jaką pomoc ze strony starszej córy będzesz miała hihi :-) w tym wieku dziewczynki aż się garną do małych dzieci :tak: a ja nigdy nie robiłam testow owulacyjnych i nie mam bladego pojęcia co i jak :-D idę na żywioł i zobaczymy jak to będzie :tak: na tych testach ma się pojawić wyraxna krecha czy tylko taka poświata? od kiedy liczyć te 24 h do staranek? ehhh czarna magia :szok:
 
Do góry