reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Ritta - jest dokładnie tak jak piszesz, bardzo się cieszę z kresek tutaj obecnych :) dzisiaj dzień płodności należy do Anulki :yes:
A ja zamierzam być sierpniowka, tylko trochę się boje co będzie jak w przyszłym się nie uda....
 
reklama
Inis to uda sie w kolejnym. Dobrze pamietam ze to Twoj drugi cykl staran ? Ja postanowolam ze daje sobie pol roku. Pozniej zaczne sie martwic. Wiem ze jest przykro ale zeby zrobic idealne dziecko potrzeba czasu ;)
 
Ide dziewczyny trochę dojść do siebie, bo nad ranem śnił mi się pozytywny test i radość Mojego a teraz to trochę jak kubeł zimnej wody. :(
 
Inis uda sie ja tez tak mialam tym bardziej ze @ nie bylo a testy nie wyszly a innym dzien przed wyszedl...
Listopad do ciebie nalezy i w koncu ktos musi zalizyc sierpniowku 14 i bedziesz to ty:)
 
Witam porannie...

Anulka... Gratulacje, spokojnej i nudnej ciąży ci życzę:)

Inis... Przykro mi:(
P Podejrzewam że u mnie też bedzie jedna:(



Pije kawke... tak strasznie mnie tez meczą te testy, ale specjalnie wysiusiałam sie żeby mnie nie korciły:)
Tak sie zastanawiam a moze dziś na baseniq sobie skonczymy:p
 
anulkaa strasznie Ci gratuluję i cieszę się razem z tobą!!!
inis głowa do góry kochana! jakby się za miesiąc udało za co trzymam mooocno kciuki to będziesz miała idealny prezent gwiazdkowy dla swojego ukochanego :tak:


ja czekam na @.. choć zdaję sobie sprawę że za pierwszym razem to się nie uda.. ale staranka są baaardzo miłe :tak:
 
Dziewczyny nie zdąrze doczytać wszystkiego.. Mam chwile, bo zaraz mąż mnie "porywa" :)

Zaglądam, zeby zobaczyć kto co i jak!

ANULKA!!!!! Gratulacje, w końcu sie doczekałaś tych dwóch kresek!
Widzisz Hcg dopiero u Ciebie zaczęło wzrastać dlatego wcześniej nic nie pokazywało! Jak sie ciesze! :)


INIS - kochana! Nie smuć się.. Tak bardzo życzę Ci abyś była sierpnioweczką! Moja fasoleczka Tobie dużo fluidków przesyła! ~~~~~~~~~!


Dziewczyny tak w skrócie.
U mnie dobrze. Trochę nerwów przez weekend.. Ale sie unormowalo.
Podbrzusze co jakiś czas pobolewa jak i jajniki.. No ale to normalne.. :)
No i dodam ze dwa dni temu kupiłam sobie śledzie w oleju, i zjadłam je chyba w 10 min :) dodam, ze nikt nie dostał. :D

Pozdrawiam Was wszystkie kochane!!!
Ściskamy Was mocno!!!
I razem z fasolką przesyłamy Wam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dużo fluidków! :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anulka, tak bardzo, bardzo Ci gratuluję!!!!!!!!!! :-):-):-)

Tę testującą jeszcze dziś miałam być ja...

Chociaż tak naprawdę to nie ma co pisac... jedna krecha. Juz mi się odechcialo wszystkiego z samego rana....

Inis, u mnie to samo... :crazy: Nawet ta I kreska wyszła jakaś taka ledwo ledwo, więc nie wiem, czy ten test był jakiś wadliwy czy co. :/ Ale @ nadal nie ma. A wczoraj wyczytałam, że przy nieregularnych cyklach najlepiej jest testować po 3 tygodniach od stosunku, w którym mogło dojść do poczęcia. Więc ja czekam do środy. Jak 2 nie przyjdzie - to w czwartek pójdę na betę po prostu.

Także Inis trzymajmy się tego, że póki @ nie ma - jest nadzieja!! Chociaż to czekanie jest mega męczące. :no:
 
Do góry