reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

No jestem czytam was caly czas:-) z kciukami zacisnietymi:-)
To anulka gratuluje:-) teraz oficjalnie mozna powiedziec ze sie udalo:-) te bobotesty chyba same w sobie sa ze te kreski malo widoczne ale kreska na 100% jest:-)

Karolq zrobilam najpierw pre-test i taka bladziusienka wyszla ze szok...moj mowi rob drugi i jako drugi byl bobo zrobiony i kreska ladniejsza hehe troszke sciemniala teraz:)

Dziekuje:)
 
reklama
Ritta - miałam dopisac ale telefon mi wyslal za wcześnie. Chociaż tak naprawdę to nie ma co pisac... jedna krecha. Juz mi się odechcialo wszystkiego z samego rana....
 
Anulka - dziękuję za pocieszenie ale mam przeczucie ze nic z tego, z reszta miałam cały czas.... czuje się jak zwykle na @ z tym dodatkiem, że teraz mi smutno.
 
reklama
Inis bardzo mi przykro :(
Wiem ze z jednej strony cieszymy sie z dwoch kresek kolezanek a z drugiej zastanawiamy sie kiedy przyjdzie na nas pora. Ale nie martw sie, przyjdzie na nas pora !
 
Do góry