reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Hej Kobietki !

Wczoraj caly dzien was podczytywalam ale nie mialam jak sie odezwac. W pracy pelno ludzi, ciagle jakis klijet :( ! W domu tez mialam klijetke i dzisiaj tak samo w czrwartek tez i piatek chyba tez - jednym slowem, ciezki tydzien...

Pisalyscie o pierogach ... o matko ale ja chce pierogiiiiiiiiiii ! ruskie od mamusi :):)

Przepis na ciasto z mlekiem mam spisany :) na 100% sprobuje :) ! mniammmm

Pisalyscie o tepych laskach co robily w rozny dziwny sposob testy haha usmialam sie jak nie wiem !!!

Jesli chodzi o norweski system do kobiet ciezarnych to niestety smutne sa realia no ale my nic na to nie poradzimy :(...
A o slodkiej kaszance nigdy nie slyszlaam , szczerze nigdy nie widzialam kaszanki do kupienia - w jakim sklepie ? chetnie sprobuje :D:D:D:D. A jesli chodzi o brazowy slodki ser to tez go nie lubie za to Norki go uwielbiaja :D:D'


Aha robilam dzisiaj rano test - NEGATYW ! wiec czekam dalej na @ ! newno nie zafasolkowalam :szok::szok::szok: trudno... postanowilam sobie te posciwece ten czas staran na treningi przedewszystkim na brzuch :) zeby go umiesnic :D:D i chcialam sie wybrac chpciaz raz na solarium wygrzac moje kosci :) przygotowania do swiat mnie pewnie wciagna na maksa i mam nadzieje ze nie bede tak bardzo myslec o tym :):)

odezwe sie laseczki jak bede mogla - czytam was od czasu do czasu w tel.

Klijetka na 12 ma przyjsc , musze jeszcze cos skubnac !

Buziloe na wzomcnienei ;);) :*****
 
nadzieja to razem obstawiamy sierpniówki :tak:
A wzmocnienie brzuszka przed ciążą to świetny pomysł. Podobno jest dużo łatwiej w ciąży i z dojściem do siebie po.

Któraś pisała o terminie jesienno-zimowym. Ja rodziłam w styczniu i również uważam, że letni termin byłby lepszy. Najbardziej wnerwia mnie kupno kurtki/płasza który nosi się 3 miesiące. Przy córce kupiłam płaszcz za kilka stów który do tej pory wisi w szafie. Jest już niemodny i na pewno nie będę go nosić. Właściwie dlaczego ja go nie sprzedałam ???
 
Ahhh coś mnie wzięło na wspomnienia.... aż sie popłakałam... weszłam na wątek styczniówek na wiadomości ze szpitali... i jest jeszcze moja wiadomośc prawie z przed 3 lat:)))

24.01.2011
godz. 5:20


SMS od ookatkaoo1993

"Mała zdecydowała się sama wyjść wcześniej, bóle zaczęły się o 2
odszedł czop z krwią, jestem w szpitalu , 3 cm rozwarcia....
Ale nuda
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
"

24.01.2011
godz 16:12


SMS od ookatkaoo1993

"Dzisiaj 24 stycznia 2011 o godzinie 13:50 przyszła na świat Nadia jest cudowna, podobna do tatusia, waga 3300, 56 długa.
Pozdrawiam"

Masakra...:):)
 
reklama
Hej Kobietki !

Wczoraj caly dzien was podczytywalam ale nie mialam jak sie odezwac. W pracy pelno ludzi, ciagle jakis klijet :( ! W domu tez mialam klijetke i dzisiaj tak samo w czrwartek tez i piatek chyba tez - jednym slowem, ciezki tydzien...

Pisalyscie o pierogach ... o matko ale ja chce pierogiiiiiiiiiii ! ruskie od mamusi :):)

Przepis na ciasto z mlekiem mam spisany :) na 100% sprobuje :) ! mniammmm

Pisalyscie o tepych laskach co robily w rozny dziwny sposob testy haha usmialam sie jak nie wiem !!!

Jesli chodzi o norweski system do kobiet ciezarnych to niestety smutne sa realia no ale my nic na to nie poradzimy :(...
A o slodkiej kaszance nigdy nie slyszlaam , szczerze nigdy nie widzialam kaszanki do kupienia - w jakim sklepie ? chetnie sprobuje :D:D:D:D. A jesli chodzi o brazowy slodki ser to tez go nie lubie za to Norki go uwielbiaja :D:D'


Aha robilam dzisiaj rano test - NEGATYW ! wiec czekam dalej na @ ! newno nie zafasolkowalam :szok::szok::szok: trudno... postanowilam sobie te posciwece ten czas staran na treningi przedewszystkim na brzuch :) zeby go umiesnic :D:D i chcialam sie wybrac chpciaz raz na solarium wygrzac moje kosci :) przygotowania do swiat mnie pewnie wciagna na maksa i mam nadzieje ze nie bede tak bardzo myslec o tym :):)

odezwe sie laseczki jak bede mogla - czytam was od czasu do czasu w tel.

Klijetka na 12 ma przyjsc , musze jeszcze cos skubnac !

Buziloe na wzomcnienei ;);) :*****





kochana w Menym jest ta kaszanka:):):)



jestem już po zakupkach....kolacja przyszykowana...miesko się marynuje...kolo 15 zaczne pichcić...torta kupiłam:):) leń ze mnie totalny:):) prezenciki zapakowane:):)



a na kolacyjke zapiekane ziemniaczki wg. przepisu Amaliee (dzięki kochana) do tego piesri z kurczaka faszerowane feta:) bo karkówki nie mogłam w sklepie zlapac...:):) i salatka z salaty lodowej z pomidorkami i vinegratte:):)
 
Do góry