reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

anias - ja mam tak samo, co prawda @ jeszcze nie przyszła ale cycki bolą i ogólnie czuje się jak zwykle. Pocieszam się, że fajnie będzie być sierpniówką :yes: Pamiętajmy, że starania są bardzo przyjemne a będzie dobrze :D

inis - no właśnie, pisałaś że razem będziemy sierpniówkami, ale przecież Ty masz szanse być lipcówką ! Co to za czarnowidztwo!
 
reklama
Anulka - mam rozumieć ,że tylko z telefonu korzystasz z bb?
na grupie zostały wprowadzone pewne reguły żeby nam masło maślane nie wyszło z tego , o przyjęciu nowych kobitek przesądza głosowanie ,ale jeśli się kobitki nie udzielają to siłą rzeczy nie ma kto głosować , no i chciałabym abyśmy się troszkę poznały tutaj ( mam na myśli świeże staraczki) zanim wyślę zaproszenia bo bywa ,że czasem zaproszenie zostaje wysłane , a potem okazuje się ,że dana osoba znika lub nic nie pisze ,a jedynie podczytuje i potem nie wiadomo właściwie co zrobić.
 
Ritta - szanse są... to nie jest czarnowidztwo kochana tylko tak jakby przeczucie. Po prostu czuję, że nie pykło :-) Może za bardzo nie chciałam się nakręcać i przeszło w drugą stronę a może zwyczajnie mam tyle rzeczy na głowie ostatnio, że stres nie pomógł ani mi ani Mojemu. Zobaczymy co będzie, jeszcze 'tylko' 4 dni :-)
 
Ritta - szanse są... to nie jest czarnowidztwo kochana tylko tak jakby przeczucie. Po prostu czuję, że nie pykło :-) Może za bardzo nie chciałam się nakręcać i przeszło w drugą stronę a może zwyczajnie mam tyle rzeczy na głowie ostatnio, że stres nie pomógł ani mi ani Mojemu. Zobaczymy co będzie, jeszcze 'tylko' 4 dni :-)

Pozwolę sobie jednak trzymać kciuki ;-)

Dziewczyny, zaskakujecie w takim tempie, że za chwilę zostanę tu sama:baffled:
Albo nazwę wątku zmienimy na ciężarówki od jesieni 2013 :-)
 
Ritta - nie martw się ja czuję ,że za szybko nie zaskoczę , chyba za bardzo chcę puki co może po kilku nieudanych cyklach odpuszczę i wtedy się uda tak jak poprzednio ,a nawet jak już będę w ciąży to i tak tu zostanę na moim wątku toż to byłyby grzech własny wątek porzucić;)
 
Kobietko no jak narazie tylko tel..bo net na. Kompa to wielka lipa w tym miesiacu dzialal 11 dji az<szok> jestesmy w trakcie zalatwiania tego darmowego a to kolo miesiaca moze zejsc od 1 znowu ten lipny sie odnowi to bede z kompa zagladac rowniez:)
 
Ritta - nie martw się ja czuję ,że za szybko nie zaskoczę , chyba za bardzo chcę puki co może po kilku nieudanych cyklach odpuszczę i wtedy się uda tak jak poprzednio ,a nawet jak już będę w ciąży to i tak tu zostanę na moim wątku toż to byłyby grzech własny wątek porzucić;)

Kobietka czuję podobnie. Nawet wczoraj się zastanawiałam czy wykupić lekcję jazdy na nartach na które jedziemy w lutym. Mąż mówi, że możemy wykupić a ja do niego, że chciałabym już w lutym nie móc jeździć. Przytaknął ale czuję że pojeżdżę.
 
Kobietka czuję podobnie. Nawet wczoraj się zastanawiałam czy wykupić lekcję jazdy na nartach na które jedziemy w lutym. Mąż mówi, że możemy wykupić a ja do niego, że chciałabym już w lutym nie móc jeździć. Przytaknął ale czuję że pojeżdżę.


A ja ci mowie ze nie pojeździsz:D:D
bo bedziesz w ciązy o i tak:D:D


Robie męzowi łososia zapiekanego... hmmm ciekawe czy to mu humor poprawi??
 
reklama
Do góry