reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

kochana w Menym jest ta kaszanka:):):)



jestem już po zakupkach....kolacja przyszykowana...miesko się marynuje...kolo 15 zaczne pichcić...torta kupiłam:):) leń ze mnie totalny:):) prezenciki zapakowane:):)



a na kolacyjke zapiekane ziemniaczki wg. przepisu Amaliee (dzięki kochana) do tego piesri z kurczaka faszerowane feta:) bo karkówki nie mogłam w sklepie zlapac...:):) i salatka z salaty lodowej z pomidorkami i vinegratte:):)




A moglabys mi podac nazwe :):):) z ciekawosci bym chciaal sprobowac :D hehe moj maz chyba padnie ! Nawet nie wiedziala ze Norki cos takiego jedza :O:O:O




Ritta - ja juz bylam sierpniowka i jest to fajny czas na porod :) takze jak najbardziej zaaaaa :) !


Tak wogole czuje nagly przyplyw energi hehe musze to wykozystac na mezu to moze @ szybciej nadejdzie i bede miala juz termin nastepnej hehe aczkolwiek nie iwem jak mam ja juz liczyc skoro dzisiaj to moj 45dc a normalnie mialam co 34-35 dni :confused::confused::confused:

no napewno nie bede liczala mniej niz 40dni :)

oootokokaooo - napewno napisalam zle inca ale nie pamietam :(:( wzruszjace te smsy :):) az mi sie lza zakrecila :) pewnie moje smsy na sierpniowkach tez bym odnalazla ojejjjj wspomniania mi rocily :)
 
reklama
Hej dziewczyny!
Magda! GRATULACJE! Ale super! Coraz nas więcej! Piękne kreseczki! :)
Anastazi - koniecznie napisz nam po kolacji, jaka była reakcja męża!

Ja mam net radiowy, 16gB, ale często przerywa, bo to radiówka :/
Innego nie możemy miec, bo nie ma na naszym osiedlu pociągniętych kabli...

Ja dziś nerwowa, cały dzień, piszę z pracy. Znalazłam chwilkę.
Objajów dzidzi brak, a już tylko tydzień do testowania!! :)
Trochę tylko boli mnie lewy jajnik... :/

katka - też bym się wzruszyła, odnajdują taka wiadomość ;)
 
svinekjøtt tarmen albo cos w tym stylu ale na pewno pisze tarmen:):):)zresztą poznasz po wyglądzie bo niczym się nie rozni od polskiej:):):):):):) zawsze jest zapakowana na tackach po 2 albo 4 :):):)
 
Hej dziewczyny!
Magda! GRATULACJE! Ale super! Coraz nas więcej! Piękne kreseczki! :)
Anastazi - koniecznie napisz nam po kolacji, jaka była reakcja męża!

Ja mam net radiowy, 16gB, ale często przerywa, bo to radiówka :/
Innego nie możemy miec, bo nie ma na naszym osiedlu pociągniętych kabli...

Ja dziś nerwowa, cały dzień, piszę z pracy. Znalazłam chwilkę.
Objajów dzidzi brak, a już tylko tydzień do testowania!! :)
Trochę tylko boli mnie lewy jajnik... :/

katka - też bym się wzruszyła, odnajdują taka wiadomość ;)


Kurde mnie bolą oba, jak ide siusiu tak wg jakby cisnienia nie było, zawsze to ide na szybko a od wczoraj jak chce przycisnąc zeby poleciało to mnie jajniki bolą:(??? sorry za wyrazenie xd ale tak dziwnie u mnie to wygląda?:szok:
 
svinekjøtt tarmen albo cos w tym stylu ale na pewno pisze tarmen:):):)zresztą poznasz po wyglądzie bo niczym się nie rozni od polskiej:):):):):):) zawsze jest zapakowana na tackach po 2 albo 4 :):):)

Wiesz ze jak bym miała ze szwedzkiego to przetłumaczyć to wychodzi świńskie(wieprzowe) mięso flaki :D
Szwedzkie - svinkött tarmen
 
reklama
Do góry