reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

anias2 myślę, że możesz tak zrobić. Zobaczymy jak ten wiesiołek u mnie zadziała, bo ze śluzem płodnym u mnie marnie :zawstydzona/y:

no no Anulka, szykuje się kolejna ciężarówka

No wlasnie u mnie z tym sluzem tez bardzo slabo. Najwiecej sluzu to ja mam przed @. Wiesiolek moze nam pomoze;)
 
reklama
Dziewczynki które należą do grupy prywatnej ,a jak dotąd nie odezwały się na grupie proszę o odzew ;) bądź też info na grupie z powodem braku odezwu;) z góry dziękuję.

Kobietka obiecuje odezwę sie napewno na prywatnej grupie, tylko muszę miec dłuższy dostęp do laptopa.
Dziś byłam, przeczytałam na grupie i wiem ze juz prosiłaś o odzew inne kobietki, tylko ze znów natłok obowiązków i wygodniej mi korzystać z telefonu, a w telefonie nie mam grup. Postaram sie zrobic to dziś lub jutro. Wybacz, wybaczcie!
 
Anulka, wierzę, że się Wam udało!!!!!!!


Ja już "głupia" jestem. Nie piszę za dużo tu, bo nie chcę się nastawiać... Jak już Wam pisałam jakiś czas temu - miałam na usg potwierdzoną owu, po czym następnego dnia dostałam krwawienie. :wściekła/y:Trwało 5 dni, jak okres... Więc teraz nawet nie wiem, kiedy się @ spodziewać. Jeśli to było krwawienie związane z owu, to okres powinnam dostać jutro/pojutrze -najpóźniej w sobotę (mam cykle nieregularne). Jeśli to jednak była @ (w trakcie owulacji :confused:) i jakimś cudem udało mi się zajść w 1 pierwszym dniu, a przy tym cykle mi się skróciły :)szok:), no to testować mogę dopiero w okolicach 12 listopada...
Wczoraj robiłam test - negatywny...
A wrażliwa na zapachy mega jestem. :shocked2:I linie żył mi mocno w piersiach widać, brodawki też ciemniejsze... Plecy mnie bolą.
Skołowana jestem... :baffled:
 
Mariaa powiem Ci, że to bardzo dziwne no i sama się zastanawiam, co to wszystko wróży u Ciebie?

Trzymam kciuki, aby były pozytywy!
I fluidków Ci przesyłam ******
Aby ta @ nie przyszła. :)
 
A mnie boli brzuch i ide zaraz zjesc nalesniki z serem:) moze mi sie polepszy. W ogole to jestem wkurzona troche ze ta @ przyszla!:/ nastawie sie i du**
 
reklama
anias - ja mam tak samo, co prawda @ jeszcze nie przyszła ale cycki bolą i ogólnie czuje się jak zwykle. Pocieszam się, że fajnie będzie być sierpniówką :yes: Pamiętajmy, że starania są bardzo przyjemne a będzie dobrze :D
 
Do góry