reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Wlasnie moj dzwonil czemu ma wczesniej zjechac to mu mowie a ten w smiech i oznajmia ze wieczorem jeszcze pojedzie po kamien wiec musze czekac:/ mammamijo....

Amaliee miejscowosc miejscowoscia...nic strasznego...a jak sie nie myle to chyba ty wstawialas zdjecia ze slubu wtedy sie nie balas??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No i zmiotło mnie;/
Całe śniadanie poszło w kibel;/;/


oj biedna Ty :(:( ja nie cierpioe wymiotowac....


Anulka - wiem ze jestem po terminie ale ja wiecznie jesetem po terminie i nic nie wychodzi... ostatnio mi sie 10 dni spozniala ale tym razem to rekord bo to juz jest 44dc :O ... chce zrobic test ale boje sie zawodu , a tak zyje nadzija - wiem ze to glupie :( ale juz tyle negatywuw za mna ... Postaram sie jutro zrobic.... Napewno napisze :D obojetnie co wyjdzie !

bluberry - masz uroczy suwaczek :D:D:D:D jaki sllodki brzuchol :D:D:D
 
Dziewczyny, ja też uważam, że każda z nas sama wyznacza sobie granicę prywatności jaką chce zachować. Dlatego fb jak dla mnie jest całkowitym ujawnieniem się (imię, nazwisko, zdjęcie).

Tak na prawdę żadna nie jest zupełnie anonimowa bo zbierając informację za wszystkich postów poszczególnej z nas już wiele można wywnioskować a wydobycie adresu IP i miejsca z którego piszemy dla kogoś kto się trochę zna też nie jest problemem.
 
Anulka to sie na czekasz..
Ale za to jak będziesz stęskniona to jaki wulkan energii w Ciebie wstąpi.. :)
I jakie przytulanki bedą. :D

Nadzieja - dziękuje, trochę sie głowiłam, bo niewidziałam jaki ma być, aby był taki po mojemu.
No to jutro czekam na wiadomość pozytywną!!! :) ;) aby nadzieja przerodziła sie w piękną rzeczywistość. ;)

Masz racje Ritta - mimo ze mamy granice prywatności. To w sieci tak naprawdę wszystko mozna sprawdzić.
:) a z tym FB tez racja.. Człowiek ujawnia wtedy (prawie) wszystko..

Ps. U mnie burza! :/
 
Ostatnia edycja:
Nadzieja ja tez po terminie i tez negatywy a @ nie ma i nie mam objawow na nia:/
Oby ci sie wysnilo mi tez sie snil pozytyw oby to tylko kwestia czasu:*

Mi sie wydaje ze lepiej ujawnic miejscowosc a nie twarz...decyzja nalezy do kazdej z nas i tyle...nikt nikogo tu do niczego nie zmusza...:)

Naleze do lipcowek 2011 i tam mamy zdjecia i to nie jest tajne...i tez poznawalysmy sie tak jak i tu teraz...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No nadrobiłam uffff;-)

Anastazi - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! tak bardzo się cieszę no to teraz Ty i blue dawajcie fluidki ,a my będziemy łapać;)

Amaliee- rozumiem Cię , różne bywają osoby na forum niestety , ja tu jestem od 2009roku , zaczęłam od tematu "ciąża po poronieniu" do dziś tam zaglądam bo tak poznałam wspaniałe kobiety , jedne przychodzą drugie odchodzą niestety ,ale tam mnie żadna przykrość nie spotkała , potem sobie pisałam na różnych wątkach , byłam w mamusiach 2012 ,ale musiałam się leczyć i nie mogłam zajść w ciążę więc przestałam pisać, a nie tak dawno założyłam właśnie nasz obecny wątek , początkowo nie było szału ,ale teraz jest coraz lepiej , co do uprzedzeń i nie możności wkręcenia się to rozumiem doskonale ,są takie wątki ,w których też się nie odnajduję.

Co do grup w telefonie to u mojego męża widać je ,ale ja rzadko korzystam z przeglądarek w telefonie , wolę z laptopa sobie popisać ;)

no masz i skleroza mnie dopadła mam czarną dziurę w głowie ;/

to puki co lista do aktualizacji :

Październik
nadzieja! - termin @ 17-23.10.2013
Pati.Patuszka - termin @ 23-26.10.2013
Anulka198424 - termin @ 27.10.2013
Ritta - termin @ 28.10.2013
Fuma_Foch - termin @ 30.10.2013
ma_gda_86 - termin @ 30.10.2013

Listopad:
anias2 - termin @ 1.11.2013
Kwiatuszek. - termin @ 01.11.2013
inis - termin @ 03.11.2013
Mexi - termin @ 03-04.11.2013
78LENA - termin @ 04.11.2013
Fimka - termin @ 06.11.2013
Domka12 - termin @ 08.11.2013
Ada213 - termin @ 08.11.2013
Lisica - termin @ 07.11.2013
Ewka29 - termin @ 09.11-13.11 2013
ookatkaoo1993 - termin @ 10.11.2013
BubblesGirl - termin @ 16.11.2013
kobietka22 - termin @ 23.11.2013
beata31 - 24-25.11.2013

mariaa - ???
Mizzah - ???
Amaliee - ???
Kaziemira - ???


Lista zafasolkowanych:


paulinka88 II
karolq8 II
Mar-chew II
blueberrry II
- termin porodu 4-6 lipiec 2014
anastazi II - termin porodu lipiec


Amaliee, Kazimeira , Mariaa ,Mizzah - proszę o kolejne terminy @ ;)

coś jeszcze miałam napisać, aha o tej palikacji na telefony ,które wyliczają cykle , to dobra rzecz i na pewno warto sobie z niej korzystać;) lecę bo mam gości do potem

 
Do góry