reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Masakra dziewczyny jakie mam dzisiaj zakwasy :( gralam z moim mezulkiem w kinecta :O tenis, siatkowka, lekkoatletyka , kregle nooo wszystko :O dzisija przy zmianach biegow w aucie kwiczala za kazdym razem :O ! oooooo to jest kata za to ze tak zadko cwicze ! trzeba to koniecznie zmienic :O:O:O !

Anulka to ja za Ciebie tez mocno, mocno trzymam &&&&&&&&& :) bylo by przemilo :D (kiedy sie testujesz ? , jesli pisalas a nie wychwycilam to sorki :( )

Bluberry - dzieki moje Ty slonce :D

...zakatarzona jestem i smarkam sie jak gowniara :szok: dlaczego przez caly czas nie moze byc lato i tylko lato !!???:angry::angry::angry:
 
reklama
No nadrobiłam uffff;-)

Anastazi - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! tak bardzo się cieszę no to teraz Ty i blue dawajcie fluidki ,a my będziemy łapać;)

Amaliee- rozumiem Cię , różne bywają osoby na forum niestety , ja tu jestem od 2009roku , zaczęłam od tematu "ciąża po poronieniu" do dziś tam zaglądam bo tak poznałam wspaniałe kobiety , jedne przychodzą drugie odchodzą niestety ,ale tam mnie żadna przykrość nie spotkała , potem sobie pisałam na różnych wątkach , byłam w mamusiach 2012 ,ale musiałam się leczyć i nie mogłam zajść w ciążę więc przestałam pisać, a nie tak dawno założyłam właśnie nasz obecny wątek , początkowo nie było szału ,ale teraz jest coraz lepiej , co do uprzedzeń i nie możności wkręcenia się to rozumiem doskonale ,są takie wątki ,w których też się nie odnajduję.

Co do grup w telefonie to u mojego męża widać je ,ale ja rzadko korzystam z przeglądarek w telefonie , wolę z laptopa sobie popisać ;)

no masz i skleroza mnie dopadła mam czarną dziurę w głowie ;/

to puki co lista do aktualizacji :

Październik
nadzieja! - termin @ 17-23.10.2013
Pati.Patuszka - termin @ 23-26.10.2013
Anulka198424 - termin @ 27.10.2013
Ritta - termin @ 28.10.2013
Fuma_Foch - termin @ 30.10.2013
ma_gda_86 - termin @ 30.10.2013

Listopad:
anias2 - termin @ 1.11.2013
Kwiatuszek. - termin @ 01.11.2013
inis - termin @ 03.11.2013
Mexi - termin @ 03-04.11.2013
78LENA - termin @ 04.11.2013
Fimka - termin @ 06.11.2013
Domka12 - termin @ 08.11.2013
Ada213 - termin @ 08.11.2013
Lisica - termin @ 07.11.2013
Ewka29 - termin @ 09.11-13.11 2013
ookatkaoo1993 - termin @ 10.11.2013
BubblesGirl - termin @ 16.11.2013
kobietka22 - termin @ 23.11.2013
beata31 - 24-25.11.2013

mariaa - ???
Mizzah - ???
Amaliee - ???
Kaziemira - ???


Lista zafasolkowanych:


paulinka88 II
karolq8 II
Mar-chew II
blueberrry II
- termin porodu 4-6 lipiec 2014
anastazi II - termin porodu lipiec


Amaliee, Kazimeira , Mariaa ,Mizzah - proszę o kolejne terminy @ ;)

coś jeszcze miałam napisać, aha o tej palikacji na telefony ,które wyliczają cykle , to dobra rzecz i na pewno warto sobie z niej korzystać;) lecę bo mam gości do potem


Kobietka ja tez jestem na tym forum od 2009 i tez zawitalam po raz pierwszy na Ciaze po poronieniu dlatego chyba wydawal mi sie znajomy twoj nick:)
 
Nadzieja - wiesz dlaczego nie może być ciagle lato? Bo wtedy byśmy ciagle na nie narzekały, ze za gorąco, ze za duszno, ze blee.. A tak jak mamy jesień i zimę to bynajmniej wiemy co znaczy to lato i ciepło zwiększa swoja wartość ;)

Kochane kobietki mam projekt to przegladniecia, poprawek a BB mam ciagle na ekranie monitora.. ;)

A znacie jakiś sposób na mdłości?
 
Blueberry podobno migdaly i imbir troche pomaga:)

Dzięki Anias2 - migdały to mi M kupi jak z pracy bedzie wracał, bo tu mamy wichurę i z domu się nie ruszę, choćby mi ktoś miał zapłacić (za tysiąc bym może się skusiła) :D a z imbirem, to muszę poczytać co i jak, jak go zastosować.
 
z tego co wiem z historii:(haha) poważnie....to imbir w obozach koncentracyjnych był używany na kobietach w ciąży do wczesnych poronien...napar z imbiru ponoc tak działa....wiec mam mieszane uczucia co do tego....



skorka od chleba powinna pomoc....
 
reklama
Anastazi - dziekuję, za poradę. Właśnie byłam luknąć do schowka na chleb i wiesz co :szok:, znalazłam tam tylko bułki..:no:
I masz babo placek, teraz się pomęcz.. he

Nadzieja - Ha, widzisz.. Czasami jest fajnie sobie tak tłumaczyć niektóre rzeczy, wtedy nie jesteśmy tak przygnębieni.
Mi też coś nos figle struga, bo kicham i kicham.. Już nawet znalazłam moje ukochane skarpetki z Zakopanego, bo mi zimno tak w stopy, że chyba odpadną jak puknę. Jesień, nadzieja, jesień..
 
Do góry