reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013





cytat wlasnie z tego artykulu:


Ponieważ imbir może mieć właściwości drażniące przewód pokarmowy, co nie jest korzystne na przykład w ciąży, a także, gdy cierpimy na zespół jelita drażliwego lub refluks żołądkowo-przełykowy (z tą chorobą wiąże się wsteczne zarzucanie zawartości żołądka i dwunastnicy do przełyku), należy stosować go z pewną ostrożnością.
 
reklama
:p każda z nas szanuje swoją prywatnośc, moje zdanie jest takie ze to jest forum starajacych sie mam i ja ogólnie nie mam nic do ukrycia niczego sie nie wstydze, nawet jak ktos mnie pozna to co z tego? Moj m tez wczoraj zaglądał na forum z ciekawosci co pisze... widział wszystko co napisałam i nie był zły ani nic, śmiał sie tylko troche ze znów szaleje na bb jak z Nadia:p

ale nikogo tu nie krytykuje czy cos- podkreslam, szanuje każda z was i wasza prywatnosc:p
ide na kawkę bo sąsiadka przyszła...:)

Amallie Wybacz jeżeli czyms cie uraziłam, czy którą kolwiek z was:p


Ale nikogo tu nie krytykuje-podkreslam...
Każ
 
w tym artykule wyraźnie pisze ze lepiej wziąć suplement z imbirem....żeby zachować ostroznosc...wiec jak dla mnie lepiej poszukać bezpieczniejszych metod....
 
Co do tego imbiru, to jeszcze troche poczekam z jego spożytkowaniem, spróbuje się zajadać migdałami po południu, bo lubię, a nie wiedziałam, że mogą złagodzić mdłości. Ja męczę się również ze zgagą i muszę wyważyć wszystkie alternatywy dobrego samopoczucia. :)

ookatkaoo - dokładnie. Każda, ma prawo do swojej prywatności. Nikt nikogo nie może skrytykować za to, że jedni piszą więcej o sobie a drudzy mniej. Każdy jest inny i każdy inaczej odbiera niektóre rzeczy. I wydaje mi się, że nie ma tu za co przepraszać, wyraziłaś swoje zdanie. Przecież każdy indywidualnie pisze posty i każdy wie do jakiej granicy chce się posunąć. :) Ty nie pij tyle kawy, kochana! :) Ale miłych pogaduch z sąsiadką. :)


EDIT : a teraz to ja już zgłupiałam.. Czyli ten imbir, wprowadzany stopniowo mi pomoże. To zobaczymy, co i jak, będę informować na bieżaco, kiedy i jeżeli zacznę go przyjmować :)
 
Ostatnia edycja:
ja poki co odpukać...tez nie mam nudności...ale wiem ze imbiru probowac nie będę w ciazy...nigdy go nie pilam wiec do szczęścia on mi nie potrzebny :)
 
Uciekam dziewczyny, spać mi się chce i może troszkę te nudności przestaną mi dokuczać.
Mam nadzieję, że Was nadrobię, bo nawet po 30min jest już ciężko dać radę, a co dopiero po dłuższym czasie. :)
Dziękuje kochane za miłe słowa i przesyłam Wam dużo pozytywnej energii!
I pięknych uśmiechów na Waszych twarzach! :* :tak:
 
reklama
Do góry