reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
A tu nie mozna jakiegos klubu utworzyc? Nie wiem jak jest na BB jestem tu od kilku dni ale na wizazu wiem ze cos takiego jest. Chodzi wam o mozliwosc pisania o sprawach troszke bardziej prywatnych tak?
 
Mi sie wydaje ze tu dobrym pomyslem to grupa poprostu...tyle ze z telefonow nie widac tego tylko z komputera...
Zapomnialam ale ktoras zakladala grupe tak??przynajmniej byla mowa o tym...

Ja pochodze z miasta ojca mateusza hehe czyli Sandomierz a od niedawna mieszkam w Mielcu...we Wroclawiu mam rodzinke:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc Dziewczyny !'

Przepraszam ze pisze ze starego nicka :( ale wyjatkowo pisze z pracy a do tamtego nicka nie pamietam hasla :( na tamtym kompie mam zpaisane wiec loguje sie automatycznie :O...

No ja tez juz po kawce jestem... Moje samopoczucie tez jest dziwne. Wydaje mi sie ze mnie ciagle muli ale to pewnie moje jakies wkrety... Postaram sie dzisija kupic test i zatestowac jutro rano ;-) o ile oczywiscie " nie przyjdzie... Snil mi sie dzisija test oczywiscie pozytywny :):) i to nie z dwoma kreskami tylko z dwoka plusami hehe bluberry to przez Twoj tes pewnie :D:D ! hehe

Jesli chodzi o grupe na FB to fajny pomysl... Na forum jest sypatycznie i kolorowo ale na Fb jest latwiej odpowiedziec kazdej z osonba jesli nie ma sie czasu tak jak ja nadrabiac gdy nie mam mnie tu caly dzien... Jestem w takiej grupie z sierpniowkami 2011 :) jak cos to jestem chetna :):):) . Jednak srednio sie nadaje do tego by prowadzic taka grupe bo wiecznie ciezko z czasem :(...

Pozdrowionka kochane :)... Czy ktos sie testuje w najlbizszym czasie ? :-)
 
reklama
Ja niestety nie mam fejsa więc nie dolacze :(

Anastazi - jak czytam to co pisalas o ex zonie Twojego to jestem w szoku. Babka jest zalosna i nie ma tupetu. Ale teraz już najgorsze za Wami a za to najlepsze jeszcze przed :)

U mnie humor niewiele lepiej... musze chyba zjesc ciacho i wypić gorąca czekoladke :)
 
Do góry