reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
anastazi GRATULUJĘ!!! SUPER.
Ja teoretycznie powinnam byc zaraz po lub tuż przed owulacją, ale na razie nic nie czuję, czyżby jej nie było
:-( Miałam lekki rozjazd w cyklach, dlatego wyliczyłam dwie wersje terminu owulacji i na wszelki wypadek jeszcze średnią z cyklów, sama nie wiem nic mnie nie boli.
Anulak synkowi minęła gorączka bo ja dalej walczę, dziś idę z nimi do lekarza, właśnie zaraz muszę się zbierac bo gorączka dalej od wczoraj zbijam, a po kilku godzinach się pojawia.
 
Kobietka22 założyła taką grupę. Amaliee ma rację, że z telefonu nie widać grup, ale zawsze mozna sie zalogować w przeglądarce internetowej w telefonie i BB jest taki sam jak w kompie, wiec grupę sie zobaczy.
Ci do FB, fajny pomysł, ale wiele dziewczyn go nie ma więc tu jest pies pogrzebany.


Nadzieja - a niech Ci nawet 8 plusów wyjdzie! ;) hihi. Trzymam &&&!!
Edit: mi w dzien testowania plus sie przyśnił! Może to prorocze!

Inis - zapraszam na muffinę czekoladową! ;)
 
Ostatnia edycja:
inis...ja czasami jak usiade i pomysle jak to się stało ze się w to wszystko wpakowałam i wogole jak to wytrzymałam....po prostu kocham swojego mężusia:)i on mnie:) i dlatego jesteśmy caly czas razem....
 
anastazi GRATULUJĘ!!! SUPER.
Ja teoretycznie powinnam byc zaraz po lub tuż przed owulacją, ale na razie nic nie czuję, czyżby jej nie było
:-( Miałam lekki rozjazd w cyklach, dlatego wyliczyłam dwie wersje terminu owulacji i na wszelki wypadek jeszcze średnią z cyklów, sama nie wiem nic mnie nie boli.
Anulak synkowi minęła gorączka bo ja dalej walczę, dziś idę z nimi do lekarza, właśnie zaraz muszę się zbierac bo gorączka dalej od wczoraj zbijam, a po kilku godzinach się pojawia.

W nocy troche mu sir podwyzszyla dalam Ibufen i od rana narazie spokoj...ja jutro jade z nim do naszego lekarza...
 
reklama
Do góry