reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Nigdy nie myślałam o pracy w szkole. Podyplomowo robiłam tłumaczenia... I taką specjalizację podczas studiów. Takie były wstępne plany, jednak zahaczyłam się w korpo i mi z tym dobrze :)

to ja także zapraszam na swojego wypiekowego bloga:
Cake Caprice

fanpage na fb też jest, będzie mi miło, jak którejś się spodoba, lub skorzysta z przepisu ;)
 
reklama
Planowana data mego @ 23/24....niestety raczej przybędzie, mam już nabrzmiałe piersi, pobolewają jajniki....
A plany? teraz gram w gre :zawstydzona/y:wiem, że to dziecinne ale mnie to uspokaja:p
 
Fimka - super ten blog, będę korzystać bo uwielbiam kucharzyć w kuchni. :)
Jak coś upiekę wykorzystując któryś z Twoich przepisów to Ci się pochwalę! :)
 
hej wszystkim:-* dziekuje wam dziewczyny za trzymanie kciukow za nadusie. dopiero teraz zlapamam zasieg w telefonie. maz mi wyslal kod na jakis dziadoski internet ale juz dziala. my dalen w szpitalu, malucha byla

odwodniona dkstala 3 kroplowki i lepiej. moze dzis wyjdziemy dk domu. ma tylko lekko podwyższona próbę watrobowa ake kazala sie tym nie martwic bo to od antybiotyku... testy mi przyszły wiec moze jak wyjdziemy dzis do domku to bede probowac bo maz juz wrocil i czeka na nas w domu...
 
Ostatnia edycja:
Widzę że humanistki wśród nas :)
:-)

hej wszystkim:-* dziekuje wam dziewczyny za trzymanie kciukow za nadusie. dopiero teraz zlapamam zasieg w telefonie. maz mi wyslal kod na jakis dziadoski internet ale juz dziala. my dalen w szpitalu, malucha byla

odwodniona dkstala 3 kroplowki i lepiej. moze dzis wyjdziemy dk domu. ma tylko lekko podwyższona próbę watrobowa ake kazala sie tym nie martwic bo to od antybiotyku... testy mi przyszły wiec moze jak wyjdziemy dzis do domku to bede probowac bo maz juz wrocil i czeka na nas w domu...

Ojej, zdrówka!
Ja w grudniu spędziłam mikołajki z synem na oddziale... Po 2 kroplówkach był jak nowonarodzony :tak:

Fimka, ten tort haloween wygląda bajecznie!


A ja ledwo wstałam... Przepuklinę mi wywaliło... :shocked2:
 
Październik:
nadzieja210- termin @ 17-23.10.2013
Mizzah - termin @ 23-24.10.2013
Pati.Patuszka - termin @ 23-26.10.2013
anastazi - termin @ 24-26.10.2013
Amaliee - termin @ 26.10.2013
Kobietka22 - termin @ 27.10.2013
Kazimiera- termin @ 27.10.2013
Anulka198424 - termin @ 27.10.2013
blueberrry - termin @ 28.10.2013
Ritta - termin @ 28.10.2013
Fuma_Foch - termin @ 30.10.2013
ma_gda_86 - termin @ 30.10.2013

Listopad:

inis- termin @ 03.11.2013
Fimka- termin @ 06.11.2013
Macadamia- @ 07.11.2013


mariaa - ??

Lista zafasolkowanych :

Mar-chew II
karolq8 II
paulinka88 II


Mizzah - już Ciebie dopisałam kochana ;)

Witam dziewczyny , nie chcę się zbyt wcześnie cieszyć ,ale już u mnie lepiej , nie bolą mnie już węzły chłonne i szczęka też już prawie nie , mam nadzieję ,że przejdzie na dobre ,w każdym razie czuję ,że żyję bo jak mnie ból trawił to nie miałam na nic siły.

Życzę miłego weekendu dziewczęta , ja dziś jadę do teściów i szwagra ,ale to po 16 jak mąż z pracy wróci ,a puki co piję kawkę bo niedawno wstałam , fajnie tak się wyspać spokojnie.
 
reklama
Hej dziewczyny!
U mnie dzieje się coś dziwnego.
Jajniki od wczoraj bolą mnie, jakbym była przed samą ovu. Śluz też na to wskazuje... :confused:
Moje cykle wahają się między 28-34, stąd wyliczyłam średnią 32...
Ale tym razem chyba jednak mam krótszy cykl... :eek:
Ale numer...
 
Do góry