reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Kobietki jesteście prze-KOCHANE :*:*:* :)

Kobietka, Macadamia - dziękuje , naprawde mnie podoscicie na duchu :* Kochane istotki :tak: :*


Dzieki Wam wszystkim :) mega wsparcie mam od Was a To bardzo duzo :*


Kobietka biedna Ty tak się nacierpialaś :(:( ja przed ślubem wyrwalam 3 zeby :(:( wspominam to ciezko a Ty to dopiero biedna :(:( Tule mocno :*

Lece uśpić Sebola bo już póżno a moja kolej ;)
 
reklama
Macadamia - Ja bałam się dentystów jak pająków (pająków do teraz się panicznie boję), ale gdy trafiłam na tego mojego dentystę to teraz nic a nic sie nie boję. :)

Amaliee - nie zazdroszczę i współczuję Ci takiej ósemki!

Lepiej nie gadajmy/piszemy już o zębach bo zaraz nas wszystkie zacznął boleć ..
 
Hej dzisiaj! Znowu na koniec dnia się pojawiam.
Tak mam zawalony dzień, że szkoda gadać... :baffled: Później stoję w korku, żeby w końcu dotrzeć do domku i z kubkiem gorącej herbaty zasiąść i nadrobić forumowe zaległości.
WITAM NOWE DZIEWCZYNY! :tak:

Mnie dziś podbrzusze baaaaaaaardzo boli. Owulację mam niezwykle bolesną :/ Ale to jeszcze nie jej termin!!

Karola ja też po filo!
Ameliee i Macadamia i po edytorstwie! ;)

Widzę że humanistki wśród nas :)
 
Ostatnia edycja:
I jak zwykle cieszę się że Was mam, ja z kumpelą troszkę o moich sprawach a ona jak zwykle truje o sobie i nawet mnie nie słuchała.. :/

Fimka relaksuj się i nadrabiaj. :)
 
reklama
dawać adresy blogów, chętnie luknę :tak:

fimka no to witam koleżankę po fachu, a z ciekawości zapytam, pracowałaś / chciałaś pracować kiedyś w szkole?

my z mężem hobbistycznie fotografujemy, w sumie pasja nas połączyła, hehe, już kilka lat zbieramy się by zaczać działać w tym temacie zawodowo ale jakoś odwagi i wiary w siebie brak :zawstydzona/y:

gdyby ktoś chciał kliknąć, że lubi naszą stronę na Facebooku to będę wdzięczna, zawsze to jakaś reklama, heh

https://www.facebook.com/pages/KMK-photography/162109510517619
 
Do góry