reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Cześć dziewuszki.


kobietka dobrze, że sytuacja z ząbkami opanowana i oby już nic złego się nie działo. I współczuje przeżyć.
Karola - śliczne zdjęcia. Może umówię się z Tobą na sesje ciążową ;-) (Jak już oczywiście zajdę :tak:)
Fimka wow ! Ale słodkości, Jestem pod wrażeniem. Ja jestem lewa do gotowania :-)

Katka - jeśli testy które kupiłaś nie mają ulotki to przeczytaj jakąkolwiek z internetu. Moja sistra kiedyś robiła testy owulacyjne kupione na allegro (nie miała ulotki) i jej nie wychodziły. Okazało się, że robiła je nie zgodnie z instrukcją :-D

A wszystkie jesienne staraczki chyba poszły na grzyby :-D albo sprzątają domki tak jak ja. Została mi "tylko" kuchnia" i zrobiłam przerwę na kawkę i BB :-). Po 16 jadę po mężulka na lotnisko i jeszcze muszę zrobić się na bóstwo :-)

Miłego dzinka

Fimka - no to do boju :-D
 
reklama
Fajny blog z przepisami. Tort haloweenowy cudny. Ale nigdy nie dodałabym do kremu smietan-fixu o_O to lekkie bezczeszczenie kremu ;) lepiej serek mascarpone :)
I troche mniej zdjęć z góry, lepiej wykadrować...
Sory, czepliwa może jestem ;)

Dziękuję! Śmietan-fix tylko do bitej śmietany ;) Wtedy lepiej się ją rozprowadza i manewruje po biszkopcie ;)
No i zdecydowanie dłużej się trzyma!
A co do zdjęć - tego akurat nie potrafię tak dobrze, jak piec ;) Sama nie jestem z nich do końca zadowolona...

A wracając do naszych starań - u mnie chyba tuż tuż przed oooooooooooovu... :szok: :szok: :szok:
 
Amaliee, też się rozglądam za jakimś mieszkaniem... Mieszkam z teściami i niby mam osobną górę, osobne wejście i jakąś tam niezależność, ale... Szkoda, że mój mąż ma odmienne zdanie ode mnie...
Fimka, czego jesteś przerażona? :-D
 
Hej staraczki! :)

Dziś mój humor był taki siaki, teraz trochę lepiej. Przyznaje bez bicia, zwątpiłam. Zwątpiłam, że się udało..
Trzyma mnie to że jeszcze 9dni, wiec nic nie jest przesądzone, ale przychodzą takie momenty, że jednak się nie udało..

Ritta, prawie trafiłaś tylko na grzybach nie byłam, tym razem podzieliłam hobby męża, byłam z nim na rybach. :)
Nic nie złapaliśmy, ale mieliśmy frajdę.

Katka, niech córeczka wraca do zdrowia i jak najszybciej znajdzie się w domku. :)

Kobietka, dobrze że już lepiej, nie ma to jak przestaje powoli nam dokuczać dolegliwość. :)

Fimka, no to owocnych starań! :)

Amaliee, nieciekawa sytuacja z tym mieszkaniem. Ważne, że męża masz po swojej stronie i nie musisz czuć się zupełnie sama. (A inni członkowie rodziny/ mieszkańcy, powinni Cię szanować i Twoją pracę którą wykonujesz w domu, a nie mieć w tyłku tak naprawdę to co robiłaś lub robisz i sie starasz!) A co do trafienia, bądź dobrej myśli, a może się udało mimo, że nie czujesz nic. :)

Pozdrawiam Was serdecznie!! :)
 
my zostalysmy w szpitalu. nadi skoczyly wyniki proby wątrobowej.. jutro 3 powtorka jak jutro tez skocza w gore jedziemy na wroclaw na zakazny:/ bo nie wiadomo od czego
 
Oookatkaooo1993
Siły Ci życzę i spokoju! Aby córeczka jak najszybciej wróciła do zdrowia i obyś nie musiała jechać na zakaźny!
Biedulka!!
 
Cześć dziewczyny sorry za nieobecność :/ dzisiaj postanowiłam zatestowac i nic jedna krecha miałam test który mozna zrobic 7 dni przed @ wiec ten cykl pewnie nieudany ach a tak byłam pozytywnie nastawiona :( nic lecę do obowiązków bo gości dzis mamy i żarło trza przygotować ;) pozdrawiam i miłej niedzieli .
 
Witaj Kazimiera, dawano nie zaglądałaś :)
Przecież ty masz termin @ dzień przede mną ?? A ja zastanawiam się czy w sobotę (26.10) nie będzie za wcześnie na testowanie. Teraz test nie ma prawa wyjść także głowa do góry i cierpliwie czekamy :)

Miłego dzionka dziewczynki.
 
reklama
Dzień dobry wszystkim!

Kazimiera, jeszcze nic nie jest przesądzone! :)

Miłego dnia Wam życzę.
U nas deszczowo dziś, padało całą noc i teraz też pada. Uroki jesieni.
 
Do góry