reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Hej kobietka22- szkoda ,że nie jesteś z Łodzi bo bym Ci poleciała super dentystę do tego cholernie przystojnego i młodego koło 30 lat ale gościu niewyjęty. Chodzę do niego - prawdę mówiąc tylko na kontrolę bo mi wszystko wyleczył bo tak mi spierdzielili na NFZ, że zaczęły mi wszystkie plomby wylatywać i zęby się łamać. Przed ciążą to priorytet wyleczyć wszystkie kły - radzę zrobić sobie zdjęcie panoramiczne jakieś 70 zł ale od razu wszystko widać. Dziwne bo 11. 11 to święto :eek::eek::eek:. Współczuje 8 to najgorsze co może być u mnie na szczęście narazie nie mają zamiaru wyleżć
 
reklama
helou
Weekend jak fajnie:-):-):-):-D:-D:-D.

Witam nowe staraczki.

Kobietko-oj biedaku,to sie nacierpialas.Ja tez sie nameczylam z osemkami,chociaz stano zapalnego nie mialam.Akurat mature zdawalam i pamietam,ze musialam sobie lod przykladac,zeby bol zmniejszyc.

MARIAA-i jak tam ,dalej plamisz? Mi wreszcie przeszlo jak sobie zapodalam magnez z witamina B6 ale teraz jakies skurcze czuje.



ANULKA-Rybka super.

Co do planow na weekend to jutro mam zjazd klasowy a co na pojutrze to jeszcze nie wiemy,Bedziemy improwizowac.
 
Ostatnia edycja:
Karola, z czego dajesz korepetycje? Nauczycielka? ;-)

Ja miałam się wziąć za prasowanie... Ale nie mam siły. Pewnie się skończy na ciepłej herbatce i jakiejś lekturce do poduszki. Ten tydzień był bardzo męczący... Jeszcze chyba przepuklina mi się zrobiła i ledwo chodzę... :confused2:
 
Październik:
nadzieja210- termin @ 17-23.10.2013
Pati.Patuszka - termin @ 23-26.10.2013
anastazi - termin @ 24-26.10.2013
Amaliee - termin @ 26.10.2013
Kobietka22 - termin @ 27.10.2013
Kazimiera- termin @ 27.10.2013
Anulka198424 - termin @ 27.10.2013
blueberrry - termin @ 28.10.2013
Ritta - termin @ 28.10.2013
Fuma_Foch - termin @ 30.10.2013
ma_gda_86 - termin @ 30.10.2013

Listopad:

inis- termin @ 03.11.2013
Fimka- termin @ 06.11.2013
Macadamia- @ 07.11.2013


mariaa - ??
Mizzah - ??


Lista zafasolkowanych :

Mar-chew II
karolq8 II
paulinka88 II


blueberry - dzięki kochana ,no to z tego co piszesz to miałaś jeszcze gorzej ,serdecznie współczuję tego bólu , wiem co to znaczy ;/
Macadamia- już wpisałam Twój termin @ na listę ;)
Karola- no to jak one Ci zaczną rosnąć to będzie wielki klops , niech nie rosną niech siedzą tam gdzie są i się nie ruszają najlepiej i niech w czasie ciąży nie daj Bóg nigdzie nie wędrują , moja dentystka powiedziała ,że wiele razy spotkała się z sytuacją gdzie kobietki w ciąży miały kłopot z ósemkami dlatego radzi je usuwać zanim się zajdzie w ciążę podobno to ,że wszystko się w kobiecie zmienia w czasie ciąży hormony buzują itd powoduje ,że te ósemki wpadają na genialny pomysł aby się wydostać właśnie wtedy i wcale by się nie zdziwiła jakby się okazało ,że ja faktycznie w ciąży jestem już , ale mam nadzieję ,że Ciebie to nie dotknie bo to masakra jest po prostu i nie życzę nikomu tego bólu , ja swoją chciałam koniecznie wywalić już teraz ,ale nie dało rady i muszę teraz bardzo dbać o higienę jamy ustnej aby to nie wróciło zanim mi usunie ten kapturek z nad ósemki.

AnnaMarczyk - kochana ja jestem z Kutna to niedaleko Łodzi jest , ja chodzę prywatnie do dentystki dr Monika Najbar , i do chirurg nazywa się Pawłowska to jedyny sensowny chirurg u nas w mieście , zdjęcie mam całej szczęki zrobione już jakiś czas temu , a ten termin to moja pomyłka bo listopad to 11 miesiąc i mi się plącze jak patrzę na karteczkę i widzę to 11 ten zabieg mam 12.11 nie 11.11 sorry za pomyłkę ;)
 
Amaliee to tak jak ja :tak: tylko że ja jeszcze muszę te wypociny składać, czyli jestem edytorem, grafikiem i "składaczem" :-D
Kobietka dziękuję ;-)
 
Karola, z czego dajesz korepetycje? Nauczycielka? ;-)

tak, uczę angielskiego w szkole i w dwóch przedszkolach :tak: dlatego tak wypytywałam Rittę czy może pomóc coś z angielskiego i w której klasie jest jej córa, ech, zboczenie zawodowe :-p


kobietka jejku, aż się boję, no ta dentystka powiedziała, że ona też nie miała problemu z ósemkami a w ciąży zaczęły jej się wyżynać :szok:

shit... to może jednak powinnam je usunąć... :eek:
 
Ostatnia edycja:
Amaliee a w tym sensie, myślałam, że zajmujesz się korektą ;-)
Czyli pewnie beletrystyka? Ja mam do czynienia przede wszystkim z literaturą popularno-naukową.
 
reklama
Kobietka22
A nacierpiałam się, nie chciaałabym znów. A teraz jak czytam, że w czasie ciąży, ósemki mogą dać się we znaki to aż się boję na zapas. Jestem spokojniejsza o tyle że one prościutko rosną.
A co do leczenia zębów, tu nie mam możliwości bo bardzo drogo ( i idę naprawdę kiedy jestem bez wyjścia) a wole tym bardziej robić ząbki w PL u dentysty któremu ufam. :)

Ale my mamy z tymi zębami. :/
 
Do góry