reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Ritta dziękuje za otuche ale to już 33dc ( co pradwa ostani cykl miał 38 :O ) ale jesli by się udałó to jakiś cień chociaż na teście by był... Zycie pokaże :*
 
hej laski jestem ,miałam kilka dni wyjęte z życiorysu :-( otóż zaczęła mi się wyżynać ósemka ,ząb niby nic takiego ,ale.... zaczęłam puchnąć ,a ból był nie do wytrzymania i nie mogłam nawet otworzyć buzi aby coś zjeść , więc poszłam do dentystki musiałam powiedzieć ,że jestem w trakcie cyklu starankowego i mogę być w ciąży lub nie ,nie wiadomo , dentystka rozłożyła ręce i nic nie zrobiła ,wysłała mnie do dentysty chirurga , poszłam w czwartek (wtorek i środa to był jakiś koszmar po prostu) , czyli wczoraj ,akurat moja ciocia i babcia wyrywały ząbki u tej chirurg i zadzwoniłam kazała przyjść to zobaczy przy okazji jak zobaczyła to się przestraszyła i sprawa wyglądała paskudnie, antybiotyk odpadł bo musiał być silny ,a ja może w ciąży, wyrywanie też odpadło- wiadomo - no i trzeba było to wyczyścić :baffled: wyobrażacie to sobie? masakra , czyściła taki ostrym haczykowatym czymś i potem płukała to wszystko jakimś roztworem trwało to 10 minut najgorsze 10 minut w moim życiu , włożyła lekarstwo i kazała przyjść dziś do kontroli , wczoraj przeszło mi i nie bolało oraz się najadłam normalnie, dziś poszłam do kontroli i okazało się ,że jeszcze troszkę trzeba oczyścić , tragedia ból gorszy niż wczoraj , znowu lekarstwo jak się nie unormuje to w poniedziałek do kontroli ponownie , ledwo żyję i to mój 20dc nawet nie miałam głowy żeby o tym myśleć , dopiero dziś się zorientowałam ,że to już ten dzień cyklu , no i 11 listopada będę miała zabieg usunięcia dziąsła z nad zęba mądrości bo nie wylazł jeszcze cały ( nie ma tak dobrze) no to idę doczytać i zerknąć na naszą listę pozdrawiam Was serdecznie ;)
 
Kobietka22 - znam ten ból!
Tylko, że wtedy nie starałam się o dzidzie, wiec miałam łatwiej.
Moja ósemka zaczęła się wyżynać. Myślałam że kilka dni i spokój (wyrastają mi cztery ósemki, co jakiś czas jakaś mi się wyżyna, bo nigdy w całości się nie wyrżnąć tylko na raty :/)
A tu nie było spokoju, ząb był/jest zdrowy, ale pomiędzy zębem a dziąsłam zrobił sie stan zapalny, i trzeba było wyciąć tak zwany kapturek i oczyścić ranę, miałam dość, zostałam wyłączona z normalności na półtora tygodnia..

Natomiast teraz, moją zmorą jest czwórka. Miałam ją robioną z półtora może dwa miesiace temu, tylko że pod plombą zrobiła się zgorzel po dwóch i pół tygodnia. Ja pierdzielę, ból okostnej masakra, zęba dotknąć nie mogłam, znieczulenia trzy które nic nie pomogły (myślałam że ich pozabijam, albo zemdleję), czyścili jakimś płynem z trzy razy, cos czyścili małymi igiełkami, potem antybiotyk, a teraz czeka mnie kanałowe (Miałam szczęście, że zrobiIi mi to w os dzień @, wiec nie bałam się czy może coś się stać, ale najgorsze jest to że tutaj nie mogę zrobic kanałowego, bo na PL pieniądze całoś leczenia 2500 tys. :/ i muszę czekać do grudnia, mam nadzieje ze ząb się nie odezwie do tego czasu)


Wiec na szarym końcu Szczerze Ci Współczuje!!! Mam nadzieje że już niedługo całkowicie zapomnisz o tym bólu który przeżywałaś. :)
 
no pobieżnie doczytałam ;)
Ritta - widziałam ,że mnie wzywałaś , doczytałam niestety tylko od momentu ostaniej listy jeśli jeszcze ktoś mnie wzywał to dziękuję za pamięć i troskę :)

nadzieja210 -witam serdecznie ;) nie zapiszę Cię do żadnej poczekalni ;-) nie ma @ jest nadzieja na razie czekamy na Twoją @ ,a jak przyjdzie to się zmieni termin ,a jak nie to do szczęściar z II dołączysz ok???

Pati.Patuszka, anastazi, Amaliee, blueberrry,inis,Fimka, mariaa witam Was serdecznie w naszym gronie przykro mi ,że mnie nie było jak przybyłyście do nas ,ale jak już pisałam miałam niemiłe doświadczenia z moją rosnącą ósemką i nie byłam w stanie za bardzo mam nadzieję ,że mi wybaczycie.

Mizzah ,macadamia ,mariaa nie widziałam terminów Waszych @ albo może przegapiłam dlatego wpiszę Was ze znakami zapytania , a jak coś to same możecie kopiować i dopisać się lub ja to zrobię jak doczytam , bo jutro jadę na urodziny bratanicy męża i na imieniny teściowej i mnie nie będzie znowu nad czym ubolewam ;/

Mar-chew - moje gratulacje kochana z okazji widoku II i trzymam kciuki za spokojną ciążę :)

u mnie 20 dc , piersi bolą delikatnie i miałam odrobinkę białego gęstego śluzu , pozatym jak zwykle w każdym cyklu czuję się zupełnie normalnie , z wyjątkiem tego ,że jestem potwornie głodna ,ale to wynik tego ,że od poniedziałku do wczoraj prawie nic nie mogłam zjeść i teraz nadrabiam ,ale ostrożnie bo tylko papkowate rzeczy jem ,a jutro imieniny teściowej i urodziny bratnicy męża i będzie tyle pysznośći ,a ja będę tylko płynne rzeczy jadła bo mam ranę w buzi :baffled:


dobra to przystępuję do aktualizacji listy,( jeśli kogoś pominę lub przeoczę to proszę zwróćcie mi uwagę ,a ja to poprawię jak najszybciej;) :

Październik:
nadzieja210- termin @ 17-23.10.2013
Pati.Patuszka - termin @ 23-26.10.2013
anastazi - termin @ 24-26.10.2013
Amaliee - termin @ 26.10.2013
Kobietka22 - termin @ 27.10.2013
Kazimiera- termin @ 27.10.2013
Anulka198424 - termin @ 27.10.2013
blueberrry - termin @ 28.10.2013
Ritta - termin @ 28.10.2013
Fuma_Foch - termin @ 30.10.2013
ma_gda_86 - termin @ 30.10.2013

Listopad:

inis- termin @ 03.11.2013
Fimka- termin @ 06.11.2013

mariaa - ??
Mizzah - ??
Macadamia- ??

Lista zafasolkowanych :

Mar-chew II
karolq8 II
paulinka88 II
 
Macadamia witaj:)
Opowiedz cos o sobie:) i kiedy spodziewasz sie @ to dziewczynki zapisza cie na liste:)

Anulka, staramy się od kilku miesięcy, póki co bezowocnie, ten miesiąc odpadnie bo małża nie będzie przez 2 tygodnie. Mam 27 lat, pierworodnego który już na szczęście śpi (straszny z niego urwis :-D), na co dzień pracuję w wydawnictwie, o tak w skrócie :tak:
@ spodziewam się 7.11, choć moje cykle są ostatnio dość nieregularne, pewnie przez stres :confused2:

Witam Kobietki ;)

Piszecie o planach na weekend ... no ja jutro dniówka w pracy od 9-17 a w niedziele na kawke do znajomych. Dzisiaj jeszcze troche "prac domowych" i dzień dobiegnie końca... :szok:

Juz chyba sie pogodziłam z myslą ze szanowna @ juz nadchodzi i wnet od nowa starania ! Testy na allegro juz zamowione . Eh... Trzeba walczyc, spróbuje tym razem podejsc do tego z wiekszym dystansem :tak: zobaczymy jak mi to wyjdzie ;-)

Macadamia witaj kochana ;) powodzonka !!!

Sciskam Was wszysktie kochane ! DAMY RADE :)

aha dajcie mnie gdzies do poczekalni czy cos takiego hehe :-):-)

Za Ciebie także zaciskam kciuki :tak:


Kobietka, ok. 7.11, o ile znów się nie przesunie, ale ja raczej nie zafasolkuję w tym cyklu :-(
 
reklama
jejku ale mnie nastraszyłyście tymi ósemkami :sorry:

mnie ostatnio przypadkiem u dentysty wyszło, że wsyztskie ósemki mam w poziomie :szok:

a dwie dolne wygladają jak by miały się zamiar wyrzynać :szok::szok:

nic mnie nie boli, niby dentystka zasugerowała, żebym je usunęła bo jak zaczną się wyrzynać bo będą uciskały resztę zębów i zacznie się cyrk ale jak poczytałam w interenecie jak wyglada to usuwanie poziomych ósemek i jak to boli po to zrezygnowałam, co z tego, że to pod pełną narkozą jak potem kilka tygodni mogę mieć wyjętych z życia :confused2:

niech one tam sobie siedzą grzecznie, i tfu tfu oby im się nie zachciało wychodzić jak będę w ciąży :angry:


plany na weekend? dziś lajcik, zaraz mąż wraca z pracy, jakaś kolacja, może winko i kabarety w tv, potem może coś by podziałać dziś lub jutro rano bo może w końcu ta owulacja nadejdzie.

jutro rano korepetycje, potem kilka godzin by ogarnąć chatę, potem znów korki a wieczorem imieniny u sąsiadki, niestety niedziela zapowiada się pracowicie bo musimy się spotkać z koleżanką z pracy i posiedzieć nad projektem konkursowym o dofinansowanie z UE do zajęć dodatkowych dla dzieciaków.
 
Do góry