reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

mariaa - a jak się czujesz? daj znać co powie lekarz. Wierzę, że będzie dobrze! :tak:

Mizzah - witaj :) jeszcze nie czytałam Twojego wątku, będę musiała nadrobić ale na dzień dobry napiszę tylko - trzymam kciuki i życzę zafasolkowania! :tak:


Słuchajcie kochane, zamiast pisać radosne pierdoły napiszę Wam szczerze co sądzę - jestem PEWNA, że wszystkie z nas będą miały pod sercem zdrowe fasolki już niedługo :tak: Może uznacie to za chory optymizm, może za głupotę czy dziecinność ale ja tam wierzę w Was i Waszych ukochanych i ich armie żołnierzyków :-D

P.S. Ja mojego Lubego i jego armię ;) będę musiała wieczorem przeprosić, bo dałam mu do wiwatu... :zawstydzona/y:
 
reklama
inis - właśnie takiego optymizmu mi potrzeba. Bo mam jakiś podły nastrój i nic mi się nie chce.

Nawet nie będę sobie wyobrażać jak przepraszasz Lubego i jego armię :-p
 
Ritta - no jak będzie wyglądać przepraszanie to każdy jest sobie pewnie w stanie wyobrazić :-D hehe ale tak naprawdę to jest mi głupio... oberwał niepotrzebnie i niesłusznie za to, że czułam się źle (zasłabłam dziś). Już napisałam mu dłuższego smsa z wyjaśnieniem ale... mam nadzieję, że nie będzie mu bardzo przykro. Dupa ze mnie :crazy:
Zaraz się samoubiczuje i będę prasować! :-D
 
Każda z nas ma gorsze chwile. Myślę, że zrozumie i wybaczy ;-) My przynajmniej możemy to zrzucić na hormony :-)


Właśnie znajomi których córka chodzi z moją do klasy zaprosili mnie na imprezkę :-). Jak się cieszę, że nie spędzę wieczoru sama. Napiję się winka i oderwę od zmartwień. A Wy jakie plany na weekend ?
 
Ostatnia edycja:
Ritta - no to życzę udanej imprezki! :) Moje plany raczej niezbyt oryginalne - dużo roboty związanej z naszym hobby, niestety niezbyt przyjemnej i lekkiej. Ponadto rodzinna impreza/obiad. No i... wiadomo :-) bo u mnie obecnie 12dc, w niedzielę 14 :-)

Dziewczyny - miłego weekendu! :tak:
 
Ja planow nie mam nadal brzuch mnie cmi:/ chyba ze moj cos wymysli jak wroci dowiem sie:)
A moze jego siostra nas nawiedzi(zjezdza ze studiow) albo my ja...na ta chwile nic mi sie nie chce...
 
Ritta - Udanego wieczoru w miłym towarzystwie! :)

Inis - Twój optymizm zaraża!! :)

Anulka - ja łączę się z Tobą w bólu, moje podbrzusze nadal daje mi się we znaki.

A co do mojego weekendu?
Dziś chyba nic już odstrzałowego, ale może jakiś dobry film obejrzę z Lubym.
Jutro i w niedzielę żadnych planów może jakiś spontan.. Oo bym zapomniała, koleżanka ma urodziny, może i tam się wybierzemy, bo wspominała.. Jakoś to będzie.. :)


Miłego weekendu wszystkim ! :)
 
reklama
Witam Kobietki ;)

Piszecie o planach na weekend ... no ja jutro dniówka w pracy od 9-17 a w niedziele na kawke do znajomych. Dzisiaj jeszcze troche "prac domowych" i dzień dobiegnie końca... :szok:

Juz chyba sie pogodziłam z myslą ze szanowna @ juz nadchodzi i wnet od nowa starania ! Testy na allegro juz zamowione . Eh... Trzeba walczyc, spróbuje tym razem podejsc do tego z wiekszym dystansem :tak: zobaczymy jak mi to wyjdzie ;-)

Macadamia witaj kochana ;) powodzonka !!!

Sciskam Was wszysktie kochane ! DAMY RADE :)

aha dajcie mnie gdzies do poczekalni czy cos takiego hehe :-):-)
 
Do góry