reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Amalee tak 2. Jeden jest moj (kiedys byl wdpolny ale po rozwodzie przepisalam go na siebie i sama splacam). Drugi mojego m. Mieszkamy w moim mieszkaniu a drugie stoi puste i chcemy go wynajac.

No ale teraz jak znow jestesmy razem to wspolnie ciagniemy ten wozek;)
 
reklama
Teraz sprawdzam sobie testy jakie są tu dostępne w aptekach.
Karola pewnie coś podobnego do tego z linku.
Że po raz pierwszy w życiu będę robiła test to sprawdzam jakie są dostępne.
Są cyfrowe, paskowe, płytowe..
Zawrót głowy. Gdybym kazała mojemu Lubemu kupić test, podejrzewam że by wszystkie z półki ściągnął jakie tylko by były, bo tyle tu tego.
I tak jak piszesz Karola, jedej pokażą po 8 dpo a drugim mimo że są wciąży pokaże nic. Zacytuję "i bądź tu mądry".

Witaj Maria -
Niechcę pisać głupot, nie wiem co Ci napisać wiec nic nie podpowiadam, ale może wizyta u lekarza?
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny :)

oj ciezki dzien dzisiaj :O aktywnie ... oczywiscie nadrobienie was po calym dniu - KOSMOS :(


Moj synuś kąpie się pod nadzowrm mezulka wiec na sekunde wpadam :O mam nadzieje ze znajde jeszcze dzisiaj chwile zeby was podczytac porządnie :):) :O ...

Mam nadzieje ze bedzie nam sie wszystko układac Kobietki jka trzeba - mam nadzieje ze wkrótce bedziemy na przyszłych matulkach pisać :):) !!!

Ja robiłam dzisiaj rano test bo oczywisscie nie wytrzymalam - negatywny .... A gdzies juz sie pogodzilam i chyba zakupie testy owulacyje dla wiekszej kontroli ! :/ @ jeszcze nie przyszla od czasu kluje mnie i pobolewa brzuch , no zobaczymy kiedy nadejdzie...

Tez tak jak Wy czytuje posty o tym jak dziewczyny sie testuja w dzien @ i maja negatywa a nagle po tygodniu pozytyw wychodzi... Co cykl mam nadzieje ze tak bede miala i NIC :( eh...

Musimy miec duzo mocy w sobie Kobiety ! ja wspieram sie wami i nie moge sie poddac bo musze wam potowarzyszyc :):):)

Odezwe sie jeszcze bo juz maz wola - masakra ani chwili dla siebie :O:O:O:O

to jest - MACIEZYNSTWO :-):-):-):-) BUZIOLE:*
 
Amalee tak ;) Juz pisalam na forum. Pobralismy sie w 2004 rozwiedlismy w 2010. W tym roku sie zeszlismy i oby tak pozostalo ;)

Witaj mariaa :) Nie umiem ci nic podpowiedziec. Jesli nie przejdzie moze idz do lekarza.

Nadzieja glowa do gory uda sie :) A ja wlasnie odrabiam angielski
 
Ostatnia edycja:
My jak to sie mowi nie przetrwalismy kryzysu. Rozwiedlismy sie w miare z kultura. M. mocno interesowal sie corka (zawsze byl cudownym ojcem) wiec czesto sie widzielismy. Ale ja czesto o nim myslalam, jak sie okazalo on tez i stwierdzilismy ze nie chcemy przezyc zycia z nikim innym :)
Jest kochany. W niedziele przyniosl mi bukiet roz bez okazji a teraz na wyjezdzie kupil moje ulubione perfumy.
 
czesc

Jakis taki ten dzien do luftu.Nie wiem jak u Was ale umnie pada i jest zimno.

MARIAA-Witaj.Tak sie sklada,ze mam dokladnie tak samo.Bylam wczoraj u ginki,niby przedwczoraj byla owu a tu po niej plamienie.Niby ginka mowila,ze to sie zdarza ale na
wszelki wypadek lepiej przy okazji gina o to zapytaj.

KAROLA-widzisz jatez zapomnialam Ci zlozyc zyczenia. to teraz skladam-wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Nauczyciela.
Cos w tym miesiacu u wielu dziewczyn owu cos dziwnego wyczynia.U mnie podobno owu byla bo ginka mi pokazywala,ze juz po i plyn w zatoce D.byl.A po temperaturze jakos tego nie widac.
Ale moja ginka ma wreszcie PLAN-oryginalny nie jest: monit,stymulacja,HSG.No i Moj musi zbadac kijanki.On oczywiscie twierdzi,ze jego kijanki to super many i Rambo w jednym.
 
Juz nastukaly tyle zaraz was nadrobie:p

Blue masz racje na dziewczynke najlepiej 2-4 dni przed owu a na chlopca w owulke najlepiej;)
TEZ CHCE DZIEWCZYNKE:)

Amaliee ja tez biore swiadczenia na malego bo ma orzeczenie o niepelnoaprawnosci przez usunieta nerke i nie moge isv do pracy...moj pracuje...stara sie mam nadzieje ze bedzie ok...choc zamiast placic komus tyle to wolalabym kredyt placic i bym wiedziala ze kiedys bede cos z tego miala a tak to ehh...ide czytac dalej:p
 
Fuma-Foch - tyle, ze Ty masz plamienie, a ze mnie cieknie. :/

...a co do "rambo" to obawiam się, że niestety większość facetów ma przekonanie, że jak coś nie idzie, to wina jest na pewno po stronie kobiety....
 
reklama
Do góry