reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
1382037025329.jpgmacie moja rybke na poprawe humorkow:p
 

Załączniki

  • 1382037025329.jpg
    1382037025329.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 29
Karolqu ja też dziękuję! Rozumiem, że rtęciowy się nie nadaje. Tylko taki, póki co, mam :-D

Do dwóch miejsc po przecinku - to ważna uwaga, bo rozglądałam się za tym z 1...
 
blueberry spoko, ja byłam pewnie jeszcze bardziej zielona niż ty jak tu trafiłam :zawstydzona/y:

anulka śliczna ta Twoja rybka :tak:

fimka ja mam z 1 miejscem i bardzo ładnie się sprawuje, zobacz cenowo jak ten z dwoma będzie dużo droższy to chyba nie ma sensu przepłacać.

a tak na marginesie to karolqu to inna dziewczyna, jej termometry już niepotrzebna bo poszczęściło jej się i już zaszła :-D
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny :)

oj ciezki dzien dzisiaj :O aktywnie ... oczywiscie nadrobienie was po calym dniu - KOSMOS :(


Moj synuś kąpie się pod nadzowrm mezulka wiec na sekunde wpadam :O mam nadzieje ze znajde jeszcze dzisiaj chwile zeby was podczytac porządnie :):) :O ...

Mam nadzieje ze bedzie nam sie wszystko układac Kobietki jka trzeba - mam nadzieje ze wkrótce bedziemy na przyszłych matulkach pisać :):) !!!

Ja robiłam dzisiaj rano test bo oczywisscie nie wytrzymalam - negatywny .... A gdzies juz sie pogodzilam i chyba zakupie testy owulacyje dla wiekszej kontroli ! :/ @ jeszcze nie przyszla od czasu kluje mnie i pobolewa brzuch , no zobaczymy kiedy nadejdzie...

Tez tak jak Wy czytuje posty o tym jak dziewczyny sie testuja w dzien @ i maja negatywa a nagle po tygodniu pozytyw wychodzi... Co cykl mam nadzieje ze tak bede miala i NIC :( eh...

Musimy miec duzo mocy w sobie Kobiety ! ja wspieram sie wami i nie moge sie poddac bo musze wam potowarzyszyc :):):)

Odezwe sie jeszcze bo juz maz wola - masakra ani chwili dla siebie :O:O:O:O

to jest - MACIEZYNSTWO :-):-):-):-) BUZIOLE:*

NADZIEJA210 mozemy podac sobie rece... ja mam tez do miesiaczki jeszcze kilka dni ale juz nie wytrzymalam i zrobilam test- negatywny. Wydawalo mi sie, ze przy testach owu musi sie udac, ale widac niekoniecznie :/ co prawda znam osobiscie przypadki, ze przy testach nie wychodzilo. Zupelnie nie rozumiem dlaczego. Moze dlatego, ze czlowiek za bardzo chce i za duzo o tym mysli. Ale z drugiej strony jak tu nie myslec, kiedy tak bardzo sie tego pragnie i czeka. No coz. Trzeba czekac kolejny miesiac :) nie mozna sie poddawac.
 
Wyskoczylam pocwiczyc pilates a tu juz wszystkie uciekly.

Blue masz racje. Jak sie cos straci to pozniej docenia sie to duzo duzo bardziej.

Anulka super ze udalo ci sie ulozyc zycie na nowo. Z doswiadczenia wiem ze to nie latwe. Fajnie ze trafilas na odpowiedniego faceta.
Amalee tobie rowniez gratuluje.

Karola corka jest w 2 klasie ale do szkoly poszla jako 6-latek. Chodzi rowniez na dodatkowy angielski wiec nauki troche mamy :)

Ja mam taki najzwyklejszy termomert elektroniczny z 1 miejscem po przecinku i uwazam ze jest ok. I koniecznie zwroccie uwage z jaka dokladnoscia mierza temp. Bo wiekszosc mierzy z dokladnoscia do 1 miejsca a wyswietla do dwoch miejsc po przecinku. Taka mala sciema.
 
reklama
Witajcie:)
Ja juz wczoraj nie moglam sie zalogowac(blad aplikacji)..

Amaliee jako samotna matka mam dodatki jeszcze...a na stronie choroby malego wyczytalam ze jesli wyszla bym za maz strace to juz sama nie wiem jak to jest...trzeba by poprostu zasiegnac bardziej wiadomosci...tyle jak narazie nie spieszy mi sie do bycia mezatka choc nie powiem ze tego nie pragne...moj nawet kiedys powiedzial jak rozmawialismy ze chcialby aby Fabi nosil jego nazwisko bo to jego syn...zobaczymy jak zycie sie ulozy...

Co do testow ktore nie wychodza macie mnie na przyklad :p
Milego dnia zycze i usmiechu:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry