reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Dzień dobry wszystkim starającym się oraz tym już wystaranym :-) Nie próżnujecie, jest co nadrabiać. Od kilku stron nie było informacji w tabelce więc za pozwoleniem (Ritta, skopiuję od Ciebie, bo Ty pisałaś ostatnio, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko?) z rana podaję tabele wyników :-D

Październik:
nadzieja210- termin @ 17-23.10.2013
Pati.Patuszka - termin @ 23-26.10.2013
anastazi - termin @ 24-26.10.2013
Amaliee - termin @ 26.10.2013
Kobietka22 - termin @ 27.10.2013
Kazimiera- termin @ 27.10.2013
Anulka198424 - termin @ 27.10.2013
blueberrry - termin @ 28.10.2013
Ritta - termin @ 28.10.2013
Fuma_Foch - termin @ 30.10.2013
ma_gda_86 - termin @ 30.10.2013

Listopad:

inis- termin @ 03.11.2013
Fimka- termin @ 06.11.2013

mariaa - ??

Lista zafasolkowanych :

Mar-chew II
karolq8 II
paulinka88 II

Chińskie ciasteczko na dziś twierdzi...:
Nie przemoczy Cię deszcz, który minął.


Doczytałam, że pisałyście o obawach finansowych... Moje zdanie na ten temat pewnie nie jest oryginalne ale tak naprawdę na dziecko nigdy nie ma dobrego momentu, jeśli patrzeć na finanse. Zawsze można mieć więcej i więcej... My wyszliśmy z założenia, że damy sobie radę. Krótko i konkretnie, pewnie dlatego że oboje jesteśmy osobami baaardzo planującymi kwestie $. Ja dodatkowo uwielbiam oszczędzać :-) No cóż, nikt nie mówił, że jestem normalna... :)

Fimka - padłam po obejrzeniu teledysku :tak: oplułam monitor i otoczenie. Facet w majtach chodzi i śpiewa do części wyposażenia mieszkania - czy Wam też ta sytuacja wydaje się znajoma? :-D

Ritta - jak samopoczucie? I jak przedwczorajsze pobolewanie, wczoraj z rana mówiłaś że już lepiej a dzisiaj? Mam nadzieję, że jest okej! :tak:

mariaa - witaj :-) odnośnie przekonania "rambo" to z Moim jest chyba inaczej, bo po pierwszym bezowocnym cyklu, nie wiedzieć czemu, wziął winę na siebie. Ale to dobrze, jak się uda i dziecko będzie płakać po nocach to też będzie jego wina hahaha :-D
Podaj proszę datę spodziewanej @ to dopiszę Cię do listy.
Anulka - mały przystojniak z tej Twojej rybki :tak: mam prawie identyczną fotkę jak byłam mała - aż mi się dobre czasy przypomniały :)


Pytanie otwarte, nasunęło mi się przy pisaniu o finansach. Wierzycie w.. feromony? Genetyczne 'wyczuwanie' dobrej osoby do prokreacji? Przyznam się, że jak poznałam Mojego to jedną w pierwszych myśli było "chce mieć z nim dzieci". Wcześniej nigdy tak nie miałam, ba!, nawet nie planując rozmnażania się z Obecnym miałam taką myśl w głowie. Sądzicie, że można podświadomie wyczuwać dobrego, zdrowego partnera? :tak:
 
reklama
Witam się i ja :)

Inis - oczywiście że nie mam nic przeciwko :) Właściwie listą opiekowała się Kobietka tylko gdzieś zniknęła.

Kobietka wracaj ! Co u Ciebie słychać ?

A samopoczucie - dziękuje lepiej :) W prawdzie czuje delikatne swędzenie ale mam nadzieję że przejdzie.

Co do feromonów to jak pamiętam jak kiedyś, jak nie brałam tabletek to mój m. w czasie moich dni płodnych (oczywiście on nie wiedział kiedy są) mówił, że wydzielam feromony i miał zdecydowanie większą ochotę ;-)
M. po 3 miesiącach znajomości powiedział, że zostanę jego żoną a zaręczyliśmy się po 1,5 roku. Ja byłam za młoda żeby tak myśleć (miałam 19 lat). A czy widział we mnie dobry materiał na matkę ? Wątpię :-D
 
Dzień dobry, dzień dobry! :)
Jak tam humorki każdej z Was? U mnie lepiej, ale wczoraj była "burza". Chyba przez to, że tak czekam na ten dzień @ aby móc sprawdzić jestem nabuzowana i chodzę jak na szpilkach plus mam takie wrażenie, że nikt mnie nie rozumie, ale dziś już lepiej, być może dlatego że wczoraj się wykrzyczałam, wyryczałam i już mi przeszło.

Inis - Czy można podświadomie wyczuwać, zdrowego, dobrego partnera? Wiesz ja się nie zastanawiałam, ale z biegiem czasu kiedy wrócę myślami do początków, to nie wiem dlaczego, ale właśnie jego chciałam, nikogo innego i mimo, że podkochiwałam się w kimś innym to nagle trafiło mnie, że tam gdzie ulokowałam uczucia jest błędem i wybrałam mojego Lubego w którego pokochałam na zabój. I nie myliłam się, mój wybór okazał się wygraną na loterii.
I powiem Ci szczerze, że nie wiem od czego to zależy, ale może od naszej intuicji?
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny! Jak to dobrze że dzisiaj piątek!!!
Melduję że piersi nadal bolą...;)
Zostało 12 dni do testowania!!!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny teraz chyba ja ponarzekam...zaczynaja mnie cyce bolec jak na @ i brzuch tez a do @ 9 dni to za wczesnie dodam ze sporadycznie miewam bole przed @...co to moze byc??ehh
 
Anulka - Może to znak nie na @ a na to drugie.. *zawsze trzeba być dobrej myśli. Spróbuj sobie przypomnieć jak piersi bolą Cię przed @, czy jest to taki sam ból czy też trochę się różni? Ja z ciekawości czytam różne fora i artykuły i nie jest to wcale powiedziane, że coś może być za wcześnie. Ja sobie nie wkręcam, ale nie wiem dlaczego cały czas odczuwam bóle w podbrzuszu i krzyżu, i myślę sobie że może to to..
 
Blue bole krzyza zdarzaja sie;)
Ja jesli juz to przed @ pobolewa mnie brzuch ale piersi nigdy staja sie tylko twardsze ale nie bola...szczerze nie przykladalam sie do tego cyklu i nie nakrecam sie...ale juz uczucia mam mieszane...

Wczoraj uruchomilismy moj stary tel a tam zdjecia jak fabi sie urodzil,filmiki jak w brzuchu kopal...ktg itp...moj tak zasieszal ze (chyba) mi sie snilo ze w dzien @ stal z testem nad lozkiem i wolal mnie abym zrobila...czemu taki sen nie wiem...:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anulka - A życzę Ci tego, aby Ci/Wam się udało. :)
Zresztą już niedługo sama zobaczysz co te objawy oznaczają.. Przyznaje Ci rację, nie ma co się nakręcać, tylko tak jak Ty ja mam mieszane uczucia. I przyznaje raz myślę tak, a raz tak.. Nie dogodzisz :-)
A jak tam wyniki synka, bo pisałaś że kontrola w porządku, a dziś miałaś wyniki?
 
reklama
Ameliee jakbym miala dostep do neta na kompie wyslala bym ci linka sama bys zobaczyla...juz nic z tego nie wiem bo i ludzie tak mowia a alimenta pobieram z funduszu...
Blue no zobaczymy co z tego bedzie...ja raczej nie licze na ciaze ale moze znajac moje szczescie uda sie kto wie:)

A o wyniki nie moge sie dodzwonic nikt nie odbiera:/
 
Do góry