reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Balla a nie masz mozliwosci z innego kompa sprobawc?

Udało sie,szwagierka dostala tiul ale różu i fioletu nie był;-// jkupila mi czeerwony i niebieski 2 metry za 24zl. Jak zrobie to pozycze aparat i zdjecie wtawie;-)
 
Bella to nie wiem, ja napisalam jak mi sie udalo.

kobietka moze sek w tym zeby odpuscic i bawic sie do woli bez zabezpieczenia ;) przynajmniej jest wesolo :)
Dokladnie marudz, marudz masz do tego swiete prawo!

Wrocilam wlasnie ze szkoly, odebralam od wychowawczyni zadania domowe... ile te dzieciaki tego w ciagu tygodnia naklepaly...
 
Czesc dziewczyny.
Co u mnie? Jest dziwnie, tzn. 2 testy negatywne przed miesiaczką, w dniu przewidywanej miesiączki nic, po 10 minutach bardzo
jasna kreska, dzisiaj test o 5 rano- nic po godzinie znow zajrzalam kreska blada, nastepny o 8, znów do 5 minut czekanie nic, 10 minut
blada kreska widoczna do swiatla. Sama nie wiem kiedy mialam owulacje, kiedy powinnam miec tą @. W sumie to byłaby moja
druga miesiączka po poronieniu więc nic nie wiadomo. Te testy były jednej firmy, dzisiaj poleciałam kupić 2 różne. Z czego za jeden zapłaciłam 32 zł. Mam nadzieję,że na dniach dowiem się co to mi się dzieję :p chyba juz wariuje. Jeszcze jakiś stan zapalny mi się robi.

Pozdrawiam
 
Kwiatuszek Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!
Dziewczyny wy takie mądre głowy jesteście zerknijcie na mój wykres, czy widac tam że miałam owulację? Ja w nocy wstaję do dzieci więc nie wiem jak ta temperatura wychodzi? A może jeszcze jestem przed?
 
Cześć dziewczynki, ja tak na szybko tylko się przywitać, bo jedziemy uzupełnić lodówkę:-D

Kobietka - masz swięte prawo się denerwować, ale weź może coś poczytaj, albo film obejrzyj - relaks dobrze ci zrobi.

Iwonka - ja to bym już dawno u lekarza była, zwłaszcza iż z tego co pamiętam, Ty jakieś problemy z ciśnieniem miałaś.

Trzymam kciuki za wszystkie testujące w tym tygodniu... I będzie nas legion:-) Zawojujemy wątek sierpniówek.:tak:
 
reklama
Sysiq bedzie dobrze :) musi :)

Myszencja ale u mnie wszystko jest ok ;) Wiesz, ja takim typem czlowieka jestem ze tylko 'umierajaca' chodze do lekarza tak mnie tam koniami zaciagnac nie mozna ;) Moja mama mnie tak wychowala, sama mnie leczyla bo co szlam do przychodni lapalam jakies swinstwa i tak w kolko. I tak mi zostalo.

kobietka dajesz nadzieje :)

No i znalazlam moje ukochane kozaczki :D
 
Do góry