reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Domka mnie tez wiecznie zimno to ostatnio zakupilam sobie takie grubasne polarowe skarpety;-) okazaly sie bardzo skuteczne
 
Znowu mam lekkie plamienie :(

Odnosnie refleksu moj maz ma bardzo dobry, niestety ;)
Wiem ze moi rodzice tez cale zycie na przerywanym i jestem jedynaczka :(

Moj chce 3 dziecka tylko akurat nie teraz. Zbyt skomplikowany rok sie nam szykuje, cholerka i ja wiem ze ma racje.

U Nas tez mrozik. Rano bylo 0,4*C ale dachy i auta pozamarzane... brrrrrrrrr a ja za Chiny ludowe nie moge znalezc moich zimowych kozaczkow, wcielo je gdzies... albo krasnoludki wyniosly cichaczem... nie ma i juz.
 
Może mikołaj mi pzryniesie jakies grube skarpetki;-) hm mój siostrzeniec wlasnie usną na siedząco z kanpką w ręce i chyba troche w buzi ma,ide mu to wydłubac bo mi sie zakrztusi wezmie hehe
 
Iwonka u mnie tez zimno jak nie wiem rowne 0 stopni.W nocy bylo - 8. ale niby sniegu nie zapowiadaja...i dobrze
 
reklama
Do góry