reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Chyba piszemy same ze soba bo reszta pouciekala ;)
Ja juz mam dwoch chlopakow + 3 maz teraz poraz troche kobiecosci dodac ;) a jak sie nie uda to kupie sobie kotke :happy:
Nie wazne jaka plac, wazne ze zdrowe :)
 
A ja sobie postanowilam ze nie bede testowac w tym cyklu :) jak mi sie @ tydzien spozni to pomysle ale predzej niech mnie nikt nie kusi ;)

Syn zrobil juz troche zadan, po obiedzie zrobi jeszcze dwa a kolejna partia jutro.

NIe macie pojecia jak bym teraz sie chetnie walnela na rozgrzanym goracym piasku... ach... strasznie brakuje mi lata :(
 
jestem , otworzyłam mój pamiętnik i pisałam do mojej kropeczki ,że bardzo ją kocham i się o nią martwię i takie tam , oczywiście musiałam się rozbeczeć (ah te hormony) , no i potem sobie poleżałam troszkę i pozytywnie się nastawiałam , teraz włączyłam sobie powtórki mojego ulubionego serialu i zabieram się za obieranie ziemniaczków.

Sysiq - kochana test najlepiej powtarzać co 48 godzin tak pisze w instrukcji ,ale ja jak zrobiłam pierwszy test w tym cyklu to kreska pojawiła się dość późno i była taka jakby szara ,uznałam test za negatywny to było w zeszły wtorek lub poniedziałek ,a w czwartek zeszły zrobiłam kolejny i już była druga blada różowa kreseczka , w piątek ciemniejsza ,a w sobotę jeszcze ciemniejsza także powtórz teraz pojutrze powinno się coś wyklarować ;)


no to robię ten obiadek , nadal sikam jak opętana.
 
Kobietka super z tym pamiętnikiem, chyba sobie założę taki specjalny na okres ciąży(jak już nam się uda) i też będę pisała:tak: Świetna pamiątka na lata:)
 
reklama
Fajna sprawa taki pamietnik :tak: do tego powklejac zdjecia USG :) super :)
kobietka dzieki za pomysl :)


Na razie piszę w takim zwykłym zeszycie ,założyłam go w lipcu jak już wiedziałam ,że od września będą staranka i pisałam o oczekiwaniu na staranka ,a potem na dwie kreseczki , no i potem jak już miałam te dwie kreseczki i dziś napisałam , no ,a dla dzidzia mam taki specjalny album kolorowy różowo-niebieski , tam mogę wklejać fotki z usg , no i jest miejsce na fotki rodziców i dziadków , miejsce na odcisk małej rączki , tabela na pierwsze słówka ,a nawet na opis pierwszego dnia w przedszkolu , mam go w szufladzie , będę zbierała zdjęcia ,a potem powklejam i wszystko powpisuję ;)
 
Do góry