reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

hej ja w wyrku:zawstydzona/y: sama jestem w domu to nikt nie widzi:-p
dziś czuję się dobrze na razie nic mnie nie boli , dydki jeszcze w nocy bolały , a teraz cisza, zemdliło mnie ,ale obyło się bez pawika tym razem , no i wiecie co mi mama powiedziała wczoraj?Okazało się ,że mamy w piwnicy dwa wory z ciuszkami, o których nic nie wiedziałam kuzynka przywiozła jak mnie nie było już kilka miesięcy tam są:szok:

No i chyba moje hormony buzują bo wczoraj się posprzeczałam z mamą , poszłam do lodówki po papu ,a mama zaczęła komentować , że będę za szeroka , potem mąż żartował ,że będę jak mała orka :confused2: nakrzyczałam na nich i poszłam do kibelka się wypłakać ( normalnie bym się śmiała z tego) potem mąż powiedział ,że jak tak jest teraz to co będzie potem i ,że beksę urodzę :confused2: na co ja ,że ma mnie nie denerwować bo mnie teraz wszystko denerwuje , aż się boję co będzie jak pojadę do teściowej i zacznie swoje mądrości , ona zawsze ma do mnie jakieś ,ale ...
a tak z innej beczki ja ciągle sikam ,dopiero byłam i znowu muszę iść , pęcherz mnie nie piecze ani nic tylko to sikanie bez przerwy....
No i chciałam Wam napisać ,że martwi mnie ten brak bólu piersi i postanowiłam zadzwonić do gina w tej sprawie i gin mi polecił dla własnego spokoju sprawdzić poziom beta hcg i powtórzyć po 48 godzinach , dzwoniłam do szpitalnego laboratorium i punkt pobrań czynny jest do 18 , myślę ,że pojadę z mężem jak wróci z pracy i sobie zrobię to badanie tak dla własnej wiadomości , tylko ,że jak będzie słabo przyrastać to będzie załamka , ale gin mówił ,że to jest najbardziej miarodajne bo w przeciwnym wypadku to ja się zadręczę do tego wtorku kiedy to mam wizytę.Czyli musiałabym zrobić to badanie dziś i w piątek wynik z dziś byłyby jutro ,a z piątku w poniedziałek i teraz nie wiem co robić czekać czy się zbadać o to jest pytanie....

No i w sprawie tego pomysłu aby wpisywać nr szczęśliwego cyklu to dobry pomysł tylko nie zrozumiałam dokładnie czy chodzi o umieszczenie takiego info na liście czy każda u siebie w sygnaturze?
Kwiatuszku - gratuluję dwóch kreseczek kochaniutka ;) to co wpisujemy Cię na listę?
 
reklama
Kobietka ja bym na Twoim miejscu poszła na betę, bo do wtorku to idzie zwariować z niepewności, z resztą sam lekarz Ci powiedział, że na tym etapie to najbardziej miarodajne czy ciąża się prawidłowo rozwija, nie martw się na zapas i wyciągnij męża po pracy do laboratorium:tak:
 
hm bella moze spróbój jeszce raz a jak nie to nowy mail załoz.
Wylogowałam się i wchodzę na strone od nowa, chcę założyc konto, mam nowego maila, ale nie ma następnego kroku, daję załóż konto i komunikat nie można dwa razy, skąd wie że mam juy kontu jak sie wylogowałam.
 
kobietka patrzac na szalenstwo hormonow to wszystko u CIebie w jak najlepszym porzadku ;)

Aschlee nie mam pojecia ile u Nas bylo w nocy bo z wyrka to tyko na siusiu i dalej spac a termomentr mam na parterze.
 
Bella ja spróbuje założyc,ciekawe czy u mnie da rade.
O mi sie przypomialo ja dzis skasowałam historie i wszedzie musialam musialam sie logowac i na ovu pisalo zeby zakladac konto. Moze sprubuj skasoac historie
 
Ostatnia edycja:
Wylogowałam się i wchodzę na strone od nowa, chcę założyc konto, mam nowego maila, ale nie ma następnego kroku, daję załóż konto i komunikat nie można dwa razy, skąd wie że mam juy kontu jak sie wylogowałam.

bella wyjdz z tamtej przegladarki i wlacz inna. Ja tez mialam z tym problem a konto zalozylam bez problemu
 
Bellaa a spróbuj wejść w "logowanie" i zobacz czy nie masz zaznaczonej opcji, żeby pamiętało Twoje dane na tym komputerze:tak: A z jakiej przeglądarki korzystasz?
 
Dziewczynki chodzi Wam o zakładanie konta na ovufriend ?Ja kiedyś założyłam ,ale potem o tym zapomniałam i teraz chciałam znowu w tym cyklu i nie mogłam musiałam założyć nowe na inny e-mail i założyłam sobie na e-mail męża i mi działał razem z tymi wszystkimi bajerami przez pierwszy miesiąc ,czyli obecny cykl , potem zaznaczyłam plamienie w terminie @ wyznaczonym przez ovufrienda i mi się cykl szary zrobił i mi wyskakiwało ,że zaczynam nowy cykl i mi zniknął kalendarz ciąży , który miałam od pozytywnego testu , wkurzyłam się i napisałam do nich ,że ja nadal jestem w ciąży ,a plamienie nie oznacza od razu @ i wkurzona wyłączyłam stronę ,a potem po ponownym wejściu już było wszystko dobrze.

Chciałam napisać jeszcze o stosunku przerywanym , przy poprzednich staraniach tak właśnie zaszliśmy :tak: to znaczy odpuściliśmy i postanowiliśmy nie używać gumek tylko przerywać i od razu po pierwszym wyskoku byłam w ciąży ;)

Dzwoniłam do męża i powiedział ,że pojedziemy na tę betę , a moja mamuśka to powiedziała ,że przeginam i szukam dziury w całym no to skończyłam rozmowę z nią , po chwili zadzwoniła i powiedziała ,że jutro mi odbierze ten wynik żebym jutro nie leciała taki kawał.
Kurczę chyba po jednej stracie mam prawo się obawiać i sprawdzić poziom hormonu , wszyscy w koło marudzą ,że przesadzam ,a wtedy nic nie sprawdzałam i wiadomo jak to się skończyło.
 
BELLA - nie da sie zalozyc jesli Internet wysyla to samo IP.
Jesli net ma zmienne IP to zalozysz z tego samego kompa, na inny mail.
Jesli net ma niezmiene IP to zalozysz z INNEGO kompa, na INNY mail.
Musialabys skorzystac z innego kompa i wtedy zalozyc na drugiego maila.
Tak to nie pójdzie. Nie ma szans. Wszystko zalezy od Internetu, jakie router wysyla IP (zmienne czy niezmienne), a nie ID kompa... Mam nadzieje, ze pomoglam.

Ja zakladalam na nowym mail ale z kompa meza, bo mamy niezmienne IP routera ;)

Kwiatuszek GRATULUJE!!!!! SUPER!!
 
reklama
Do góry