reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Bellaa ale nie da się wykluczyć że owulacja będzie dziś :baffled: Oczywiście życzę Ci żeby poczekała ma męża;-)
Jesli byłaby dziś, a przytulanki będą jutro, to może się załapiemy, a ostatnie przytulanki były wieczorem w poniedziałek, no niestety dwa dni przerwy nie z naszej winy:-( od trzech dni bolało mnie podbrzusze, i miałam śluz jak białko jaja kurzego, dziś na razie sucho, brzuch nie boli, troszkę krzyże, ale mogą tez ze zmęczenia.
 
reklama
ze stronki wybierasz buzke klikasz lewym przyciskiem myszy i wybierasz kopiuj adres obrazka potem otwierasz edycja sygnatury i klikasz insert image ikonka kolo obrazeczka wygladajacego jak film z apataru tam wklejasz ten adres obrazka skopiowany klikasz ok i gotowe:tak:
 
hmm nie wiem dlaczego u mnie bez problemu wchodzi. A wybralas jakis bardzo dzy obrazek? zaraz sprobuje u mnie jakis wielki na moment dac...zobaczymy a z tej strony bierzesz co podalam?
 
Ostatnia edycja:
Ale nie dajesz tylko kopiuj wklej link do sygnaturki tylko tam jest obrazek takich 2 globusikow potem kwadracik i ten film to naciskasz ten kwadracik i tam wklejasz linka bo u mnie dziala zobacz ten mikolaj z tej strony
 
reklama
Do góry