reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Iwonka nie smutaj sie szanse zawsze sa.Moze jednak Malzonek sam zmieni zdanie.Teraz uparty a potem moze bedziesz miala mile zaskoczenie.:tak:
 
Iwonka właśnie przytrzymaj go:-D powiem ci tak ja miałam ten sam problem w pierwszym cyklu starania. To było tak, rok temu zaplanowaliśmy że teraz będziemy się starac o trzecie dziecko, i jak już przyszedł ten czas mój mąż powiedział że, nie jest gotowy, a ja załamka,płacz, byłam w szoki, to była decyzja z przed roku, przeanalizowane z każdej strony, żyłam z tą świadomością przez rok a potem szok, powiedział nie:szok: I zaczęły się rozmowy, bo on nie jest gotowy daj mi pół roku, ale tłumaczyłam i tłumaczyłam i w końcu powiedział dobra, i się zaczęliśmy starac, a teraz jak już staramy się trzeci cykl to mi mówi że jak się nie uda to muszę się umówic do gin. bo może coś mi jest, a on strasznie się boi o moje zdrowie. Chodzi i mówi że, muszę teraz o siebie dbac, i sam zaczyna przytulanki co drugi dzień, żeby plemniki były silniejsze, Iwonka zmiana o 360 stopni, nie wiem czy dlatego że, widział jaka byłam załamana jak chciał jeszcze poczekac, a teraz ja się śmieje że,chciał poczekac pół roku to już się staramy trzeci miesiąc, a kto wie czy się nie wydłuży do tego pół roku:-) ale jestem w szoku jak zmienił podejście, nie wiem może dorósł.
 
Ja dopiero się zwlekłam z łóżka, właściwie to mój mnie wyciągnął, że zrobił mi kawusie i stygnie:rofl2:
Słoneczko pięknie świeci, aż się nie chce wierzyć, że -2 stopnie za oknem:szok:

Kwiatuszek gratulacje!!:-)

Inis to super, że się zdecydowaliście:tak: A kiedy macie ten wyjazd? Bo może tam zafasolkujecie(o ile już się nie udało)?:-D Pomysł z zapisywaniem miesiąca starań w którym się udało uważam za trafiony:tak:

Katka dobrze, że córeczka zdrowa i może uczestniczyć w pasowaniu:tak: Spróbuj w rossmanie albo tesco poszukać testów ovu:)

Anastazi gratulacje bijącego serduszka, to musiało być super uczucie móc to usłyszeć:-)

Aschlee25 ojj coś czuję, że u Ciebie to jest właśnie TO:D

Iwonka może faktycznie idź do lekarza tylko takiego ogólnego, bo jak coś Ci się dzieje to lepiej to wykryć jak najwcześniej, trzymam &&& żeby jednak było wszystko ok.. Co do przerywanego to myślę, że te przypadki zajścia przy nim w ciąże są właśnie wtedy gdy ktoś ma "za słaby refleks" i po prostu zareaguje jak już część spermy się wydostanie w środku.

Trzymam mocno kciuki za testujące w niedziele, oby był piękny wysyp II kreseczek:laugh2:
 
A bo te chlopy nasze to takie nie zdecydowane sa;-) moj na poczatku twierdzil ze jedno i koniec potem sam zaproponowal rozmowe ze chcialby drugie...a wczoraj cos o 3 gadal:szok: ale nie podtrzymywalam tematu.Aczkolwiek wcale by mnie to nie zdziwilo gdyby wtedy od wiesci o ciazy trojaczej mu sie zachcialo trzeciego
BubblesGirl bardzo bym sie cieszyla mam nadzieje ;-)
 
Ostatnia edycja:
Domka ja własnie chodzę w takich grubych skarpetach wełnianych:-) a tak jeszcze wracając do wykresu na ovufriend, wylogowałam się i chciałam jeszcze raz założyc konto, zrobiłabym to na maila męża, ale jak wchodzę, to pisze że nie można po raz drugi założyc konta:szok:
Kobietka Tobie się chyba udało, o ile dobrze pamiętam.
 
reklama
Do góry