reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Czesc :)
Dopiero 9.40 a naskrobalyscie 3 strony :-D:-D:-D

kwiatuszek gratulacje!!!
Tempka mi dzisiaj spadla (moze byc to spowodowane ze od wczoraj boli mnie koszmarnie glowa) nie chce testowac, isc do lekarza ;) 19.12 mam dostac @ jesli nei dostane to super a jak siie okaze ze wczesniej sie zafasolkowalam to tez sie uciesze :) co ma byc to bedzie ;)

inis Nam sie udalo w marcu (test kwietniowy) i czerwcu(test lipcowy)

anastazi cudownie uslyszec serduszko :)

blue ale przynajmniej posmakowalas tego arbuza i przy okazji mi na niego smaka zrobilas ;)

Adelo zdrowka!!!

katka to zamow na necie albo kupw Rosmmanie (tylko na allegro zanim kupisz poczytaj komentarze)

Domka a umiesz szyc na maszynie do szycia???

Aschlee a co u CIebie sie dzieje? I jak sie dzisiaj czjesz??? Za duzo stresu kochana...
Doczytalam kolejne posty... widze ze na tym forum coraz wiecej dziewczyn ujawnia ze ma problemy sercowe... nic fajnego


Jeszcze raz czesc :) a mnei nadal glowa boli... wczoraj prawa strona dzisiaj lewa:cool: czuje sie jakbym miala podwojne podbrzusze...
Szyjka mi uciekla do gory, tempka spadla do 36,44 i sluz dalej taki wodniostokremowy.
Tyle z samoobserwacji. Wczoraj drugi dzien z rzedu przysnelam na kanapie w ciagu dnia - cos jest ze mna nietak ale to raczej odreagowanie organizmu na wczesniejszy stres.

Pytanie: jaka jest szansa ze ze stosunku przerywanego kobieta zajdzie w ciaze? Moj na upartego... tematu dzieciowego nie podejmuje juz wcale. Uparl sie zeby poczekac i koniec :( caly czas mysli ze skoro Nam sie tak szybko udalo przy dwojce dzieci to teraz bedzie tak samo... ach... nie przegadam. Nie chce za bardzo nalegac bo wkoncu zacznie gume zakladac a tego nienawidze bo mam alergie na latex. Bleee
Pomarudzilam

Milego dnai babeczki i trzymam kciuki za testujace!!!
Iwonka myślę że malutkie, my z M stosunek przerywany stosowaliśmy dobre 14 lat z przerwami jak starlismy się o dziecko, no wpadki nie było.
 
Iwonka - moim zdaniem zależy od organizmu. Ja jestem z przerywanego. A z drugiej strony sama przez pół roku ponad jechałam na przerywanym i nic kompletnie nie wyszło, a nie mogę powiedzieć że byliśmy baaardzo uważni. W dni płodne był przerywany, w inne normalny stosunek. Nic. Znam pary, które wpadły na przerywanym od razu ale znam też ludzi, którzy po kilka lat tak współżyją i nic. Chyba nie ma jednoznacznej opinii.
 
reklama
Do góry