reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Dzień dobry kochane! :-D

Dzisiaj się uśmiechamy, uśmiechamy i jeszcze raz uśmiechamy. Nie ma smutku! Nie ma rezygnacji! Powiem Wam w tajemnicy, że znalazłam świetny sposób aby nie testować wcześniej niż trzeba - iść się odlać zanim mózg się obudzi :-D Działa!
Moja nastrajająca energicznie muza na dziś to Dżem. Jeśli mam polecić coś konkretnego to posłuchajcie tekstu :yes:
Dżem - Do Przodu (wersja studyjna z płyty pt. "Muza") - YouTube

Obrazek na wywołanie uśmiechu gratis :-D zalecam powiększyć aby przeczytać.
1330430566_by_Weedo_600.jpg

Zadanie na dziś jest zaskakująco proste - przetrwać do jutra. Większość ludzi nie lubi poniedziałków a ja, dla odmiany, nie lubię śród, środy, środów :-D czy jak to się tam odmienia.

Mądre chińskie porzekadło twierdzi:
"Uważaj o co prosisz, bo może być Ci dane". Zgadzam się w zupełności i zawsze przypominam sobie to już po fakcie :-D:-D
______________________________________

paulamc - witaj i rozgość się :) trzymam kciuki za owocne staranka! Sposób na nie myślenie jest prosty - robić a nie myśleć :-D A mówiąc poważnie, zgadzam się z Fimką - idą święta, jest czym zająć i umysł i ręce :)

Ritta - jak tam samopoczucie i wytrwałość przed testowaniem niedzielnym? :-D Powiem Ci, że ja w rodzinie miałam przypadek pary która nie mogła zajść a bardzo im się spieszyło bo i on i ona już przekroczyli 37 rok życia (a miało to być pierwsze dzieciątko). Starali się może nie jakoś zaskakująco długo, bo 2 czy 3 lata ale już po pierwszym pół roku zaczęli chodzić po lekarzach. Wypróbowali chyba wszystko (włącznie z wkładaniem kasztanów pod tapczan aby wyciągnęły promieniowanie żył wodnych). Zaskoczyli kiedy pojechali na wakacje, wypłukali się z kasy bo zamiast planować i martwić się "wyluzowali". Teraz mają małego, 5 letniego, zdrowego synka :yes: Wiem, że są przypadki w których przyczyny leżą gdzieś indziej niż w psychice ale odnośnie tego co było na stronie o. Sroki - może jak się chce to rzeczywiście przeszkadza :happy:

Aschlee - a Ty jak tam, nadal wytrwale do niedzieli czekamy? :)

blueberry, anastazi, Anulka - jak samopoczucie? Pochwalcie się czy powiedziałyście już komuś prócz Ukochanych o ciąży? :yes:

Kwiatuszek - super!! Gratulacje! :-D

___________________________________

Dziękuję Wam za rady odnośnie wyjazdu. Wczoraj pogadałam na poważnie z Moim i ustaliliśmy, że ryzykujemy :) Zrobił pełny kosztorys, zapytał się nawet ile kosztuje przeciętnie "wyprawka" dla dziecka, żeby nie pominąć żadnej kwoty na później :-D po czym z ważną miną urzędnika bankowego zarządził "jedziemy". Hehe faceci to im są poważniejsi tym wyglądają zabawniej... :-D


EDIT: POMYSŁ

Mam taką myśl, co Wy na to... żeby każda, której się już udało podała miesiąc starań, w którym zaskoczyło. Niby nie jest to do niczego przydatne ale ja osobiście jak widzę kolejne dwie kreseczki :) to zawsze korci mnie spytać - jak długo się staraliście? A spamiętać wszystkich nie potrafię... Można np. na liście umieścić w nawiasie numer szczęśliwego miesiąca. Co Wy na to? Za dużo roboty by nie było, bo dotyczyłoby to tylko zafasolkowanych... :yes: A my miałybyśmy na wątku prywatną statystykę jesienną :-D
 

Załączniki

  • 1330430566_by_Weedo_600.jpg
    1330430566_by_Weedo_600.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień Dobry z rana;-)

Paula witam Cie;-)
Kwiatuszku Ciebie też witam i serdecznie gratuluje;-)

Inis życze udanej wycieczki;-) I popieram pomysł.Ekstra hinol

Jednak moja ovu była w niedziele w 14dc. Ale to dobrze bo sie wstrzelilismy;-) Sex był codziennie;-) Także moze coś z tego bedzie. Ale nie przestajemy sie kochać aż do konca cyklu;-)

Dziś opiekuje sie siostrzencem,także dzień urozmaicony.
 
Ostatnia edycja:
Witam.

Kwiatuszek serdeczne gratulacje.
Rzeczywiście zapowiada się wysyp sierpnówek.

inis pobolewa mnie trochę podbrzusze z tym, że nie wiem czy to sygnały z macicy i mózgu :-D A psychika wiadomo że szleje :-) Oczywiście postaram się wytrzymać do niedzieli, jeszcze "tylko" 4 dni. Twoja rada bardzo mi się podoba. Tylko ten mój cholerny mózg tak trudno oszukać.
Świetnie, że zdecydowaliście się jechać. Nie będziesz żałować.
A Ty jak się czujesz?

Domka ovu równie dobrze mogła być w poniedziałek. Szkoda, że nie obserwowałaś śluzu.

Podłączam się do prośby inis. Sama dopytuje i zapamiętuje który to u was był szczęśliwy cykl.
 
Ritta - dziękuję, że pytasz. Czuję się... normalnie. (.)(.) mnie bolą tak jak zawsze przed @, także powoli chyba opuszcza mnie optymizm. Wiem, że często objawy na fasolkę są bardzo podobne do tych na @ ale mam wrażenie, że jakbym była to bym coś czuła. A na tę chwilę czuję tylko, że mnie stanik uwiera :-D i że na Mikołajki będę miała @. Ale bardzo bardzo chciałabym być sierpniówką :yes:
 
Witam.

Kwiatuszek serdeczne gratulacje.
Rzeczywiście zapowiada się wysyp sierpnówek.

inis pobolewa mnie trochę podbrzusze z tym, że nie wiem czy to sygnały z macicy i mózgu :-D A psychika wiadomo że szleje :-) Oczywiście postaram się wytrzymać do niedzieli, jeszcze "tylko" 4 dni. Twoja rada bardzo mi się podoba. Tylko ten mój cholerny mózg tak trudno oszukać.
Świetnie, że zdecydowaliście się jechać. Nie będziesz żałować.
A Ty jak się czujesz?

Domka ovu równie dobrze mogła być w poniedziałek. Szkoda, że nie obserwowałaś śluzu.

Podłączam się do prośby inis. Sama dopytuje i zapamiętuje który to u was był szczęśliwy cykl.

Obserwowałam. Ale go nie miałam. W wykresie na ovu zaznaczyłam ze tylko 1 dnia miałam. A tyak w majtkach mokro ale nic nie było;-/
 
hej kochane::):):):):)jak samopoczucie z rana??????


kolejne fasolki jupiii:):):):)GRATULUJE:):):):):)


inis ja czuje się dobrze:):):)


wczoraj u lekarza uslyszalam serduszko:):)bilo 133 na minutke:):):)
 
Dzień dobry :-)

Od wczoraj źle się czuję :-( miałam chyba gorączkę - jestem wypruta, energii brak, najchętniej bym leżała w łóżku cały dzień,w tamtym cyklu bolały mnie jajniki dość długo, teraz znowu źle zaczynam nowy cykl - nie widzę tego wszystkiego :/

Kwiatuszku gratulacje, teraz już tylko uważaj na siebie i dbaj :)

Inis -
a jednak ;) będzie dobrze, na pewno podróż będzie cudowna.
Domka - piękny wykres się zapowiada:tak:

Anastazi
- pik pik - to musi być wspaniałe uczucie :) dobrze, że jest ok ;-)
 
anastazi - ale super, że usłyszałaś serduszko! To musi być świetne uczucie... :)


Adelo - może zrób sobie dzisiaj dzień na spokojnie? Herbatka, książka, bez nerwów, ciepły kocyk.. powiem Ci, że ja od 2 dni mam coś takiego wieczorem, że czuję jak policzki mnie palą - jakbym miała gorączkę ale kiedy przykładam rękę do czoła to jest normalnie. Może się czerwienię ze wstydu, że noc idzie :-D


Słuchajcie, wczoraj oddałam dwa testy ciążowe koleżance, bo boi się wpadki. Zostało mi 8 :D Jak jej wyjdzie a mi nie to będę wściekła :D hahaha
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katka w rosmanie są za 25zl

A ja dzis bede tworzyła spódniczke baletową;-) szwagierka wyruszyła po prezenty to mi kupi tiul. Agatka bedzie zachwycona;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry