reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Adelo - może zrób sobie dzisiaj dzień na spokojnie? Herbatka, książka, bez nerwów, ciepły kocyk.. powiem Ci, że ja od 2 dni mam coś takiego wieczorem, że czuję jak policzki mnie palą - jakbym miała gorączkę ale kiedy przykładam rękę do czoła to jest normalnie. Może się czerwienię ze wstydu, że noc idzie :-D


Słuchajcie, wczoraj oddałam dwa testy ciążowe koleżance, bo boi się wpadki. Zostało mi 8 :D Jak jej wyjdzie a mi nie to będę wściekła :D hahaha

Ciepły kocyk na pewno się przyda :) bo wczoraj miałam dreszcze i w ogóle beznadziejnie.. A ta ciepłota, o której mówisz u siebie, to zapewne działanie progesteronu :) ja zawsze po owulacji bardziej odczuwam ciepło bijące ze mnie, a czasami mój to nawet nie chce się w łóżku do mnie przytulić, bo grzeje jak kaloryfer, ale teraz idzie już zima, więc lubi ten kaloryfer :-D gorzej latem..
 
reklama
anastazi gratulacje. To musi być piękne uczucie usłyszeć serduszko swojej kruszynki

Adelo życzę dużo zdrówka. Kuruj się kochana a do ovu jeszcze daleko, nic straconego.

katka poproś, żeby ci sprowadzili do apteki albo zamów na allegro (tam też możesz kupić te lepsze)
 
Adelo - hmm, może i progesteron. Ja nigdy nie odczuwałam takich zmian temperatury jako objaw @, raczej sądzę, że bierze mnie przeziębienie. Z normalnych objawów na @ to zawsze mam zwiększone pragnienie, bolące (.)(.) i chyba tyle. Mam nadzieję, że się mylę i teraz objawy nie są na @ :-D


Ritta - może przegapiłam ale zaopatrzyłaś się już w lepszy test czy będziesz testować "naszymi"? :-D
 
Ritta a racja, przecież pisałaś! Tak coś mi świtało, że przegapiłam, a przecież czytałam :rofl2: No to jestem podwójnie ciekawa... Który robisz pierwszy? Bobo czy paskowy? Ja bym chyba tak czy inaczej zrobiła dwa, żeby się upewnić... Tych z allegro to nie szkoda :-D
A swoją drogą ile kosztują te w SP? Jak mi wyjdzie już ta druga krecha na pasku to polecę po pewniejszy :-D
 
Ritta a racja, przecież pisałaś! Tak coś mi świtało, że przegapiłam, a przecież czytałam :rofl2: No to jestem podwójnie ciekawa... Który robisz pierwszy? Bobo czy paskowy? Ja bym chyba tak czy inaczej zrobiła dwa, żeby się upewnić... Tych z allegro to nie szkoda :-D
A swoją drogą ile kosztują te w SP? Jak mi wyjdzie już ta druga krecha na pasku to polecę po pewniejszy :-D

Były w promocji, kosztowały 7,99. Nie myślałam który zrobić pierwszy. Póki co staram się w ogóle o nich nie myśleć :-D Nawet zastanawiałam się czy nie dać ich mężowi na przechowanie do niedzieli. Ale będę twarda wytrzymam.

Mężuś gra twardziela. Trochę podśmiewuje się z mojego zaangażowania. Jednak myślę, że to maska. Czasem rano zapyta jak temperatura a kilka dnie temu zapytał czy robiłam już test :-D A jak wasi partnerzy ?
 
reklama
anastazi - tak naprawdę to nie wiadomo na pewno czy są mniej skuteczne. Okazało się, że sprzedający ma trochę negatywnych i neutralnych komentarzy, w większości odnośnie testów ovu, że nie działają (potwierdzane równolegle testami aptecznymi). Na tej podstawie bierzemy lekką poprawkę na ich "pewność"... moim zdaniem mogą mieć po prostu czułość wyższą niż podane na aukcji, bo na opakowaniu nie ma informacji, więc można napisać cokolwiek, nikt nie sprawdzi. :)


Ritta - mój też oczywiście jest "ponad to" ale tak naprawdę to liczy na kreski bardzo bardzo. Wiem, że chce założyć rodzinę i być ojcem i zależy mu na tym, żeby się udało. Myślę, że obecne niepowodzenia traktuje trochę jak porażkę chociaż nigdy się do tego nie przyzna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry